“Bir merhaba ile ulaştığım sayısız hayalim var”

 “Bir merhaba ile ulaştığım sayısız hayalim var”

5N1S’nin bu bölümüne konuk olan Network Eğitmeni Erdal Uzunoğlu, hem iş hayatında hem de sosyal hayatta networking’in önemine değinerek, “Bir merhaba ile ulaştığım sayısız hayalim var” dedi.

5N1S’nin bu bölümdeki konuğu Network Eğitmeni Erdal Uzunoğlu oldu. Networking’i en basit haliyle insan etkileşimi olarak tanımlayan Uzunoğlu, “Networking, nitelikli bir çevre kurma, geliştirme ve koruma konularında neler yapılması gerektiğini ve nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini anlatmaya çalışıyor” dedi.

‘NETWORKING ÖNEMLİ’

İş dünyasında iş geliştirme, satış geliştirme, kişisel marka oluşturma hedefi olan insanların network dinamiklerinden oldukça fazla faydalanabileceğini belirten Uzunoğlu, “Sosyal hayatta da hayallerimize ulaşmak için networking önemli. Bir merhaba ile ulaştığım sayısız hayalim var. Sosyal hayatta doğru ipuçlarını takip edip doğru insanlara merhaba dediğimiz zaman kısayol tuşu gibi sıçramalar yaratıyor. Bir kişiyi tanımak bir ömür boyu yakalayamayacağınız fırsatları kazandırıyor. Özetlemek gerekirse iş hayatında satış, iş geliştirme ve kişisel marka yaratma; özel hayatta ise hayaller için networking önemli” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir