Benefit Global Asistans 15 yaşında

 Benefit Global Asistans 15 yaşında

Sigorta sektöründe hasar, ürün, reasürans ve eğitim süreçlerine “ölçülebilir değerler katmak” amacıyla 17 yıl önce kurulan IUC Group’un önde gelen şirketi Benefit Global Asistans 15’inci yaşına bastı. IUC Group CEO’su Menekşe Uçaroğlu, “Müşterilerimize istedikleri zaman kullanabilecekleri, herhangi bir kaza ya da probleme bağlı olmadan faydalanabilecekleri hizmet alternatiflerini sunarak, ‘ölçülebilir, gerçek faydalar’ sağlama hedefimizi gerçekleştirdik” dedi.

IUC Group’un önde gelen şirketi Benefit Global Asistans 15’inci kuruluş yılını kendi hizmet alanında sektör lideri olarak karşılamanın haklı gururunu taşıyor. “Müşterilerimizin bizlere gösterdiği teveccüh ile büyüyen organizasyonumuz, çeşitlenerek gelişen hizmet altyapısı ile ciddi, ölçülebilir katma değerler üreten bir grup haline dönüşmüş durumda” diyen IUC Group CEO’su Menekşe Uçaroğlu, “2007 yılından itibaren sadece yeni ürün ve yeni hizmet üreterek, daha önce uygulanmamış fayda planlarını sigorta sektörüne sunarak çalışmalarını başlatan şirketimiz, başta sigorta şirketleri olmak üzere, diğer asistans şirketleri, bankalar, reel sektör şirketleri, brokerler, acenteler ve dernekler gibi farklı kuruluşlara daha çok müşteri kazanma ve tutundurma konusunda hizmet veriyor, işbirlikleri kuruyor” açıklamasında bulundu.

38 FARKLI HİZMETİ SUNACAK ALTYAPI

İş ortaklarının milyonlarca müşterisine tüm Türkiye’de kurduğu kendine özel network ağı ile hizmet veren şirketlerinin hizmet yelpazesini her sene farklılaştırıp geliştirdiklerini ve hayatın her alanında ihtiyaçları karşılayabilmek için, sağlıktan otomotive, konuttan eğitime, ev hayvanlarından tarıma, 38 değişik hizmeti sunabilecek altyapıyı kurmuş ve çalıştırır durumda olduğunu söyleyen Uçaroğlu, “‘Ölçülebilir, gerçek faydalar’ sağlamak amacıyla yola çıkan Benefit Global Asistans, bu amacını müşterilerine istedikleri zaman kullanabilecekleri, herhangi bir kaza ya da probleme bağlı olmadan faydalanabilecekleri hizmet alternatiflerini sunarak gerçekleştirmiştir ve de gerçekleştirmeye aynı azimle devam etmektedir. Bu yönetmesi son derece titiz ve detaylı hesaplama gerektiren hizmetler için destek aldığımız tüm network paydaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi.

‘DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİM’

Değişen ve gelişen dünyanın gereklerine her zaman öncü olan ve de olmaya devam edecek olan Benefit Global Asistans, Dijital Değişim Projesini 2019 yılında hayata geçirerek, yeni yazılım BGPlus ile altyapısını güncelledi. 2022 yılında 15’inci yaşını ise robot teknolojisine geçiş ile karşıladı. Uçaroğlu, Benefit Global Asistans’ta düşünce yapılarını şu sözlerle açıkladı: “Herakleitos’un da dediği gibi ‘Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir’ ilkesi ile her gün bir gün öncesine göre daha iyi, daha yeni ne yapabiliriz diye düşünerek çalışıyoruz. Bizimle hizmet ilişkisine girmiş olsun olmasın, çalışmalarımıza fikir ve görüşleriyle katkı sağlayan her kişi ve kuruma teşekkürlerimizi bir kere daha yineliyoruz.” Uçaroğlu, sözlerini, “Yönetim takımımız, Ekibimiz, işbirliği yaptığımız kurumlar, network ağımız ve bize her zaman destek olmuş Referans Müşterilerimiz ile birlikte, tüm mesaisini ciddiyet ve samimiyetle iş ilişkisi içinde olduğu tüm kurumların başarısı için harcayan IUC Grubu üyesi Benefit Global Asistans Şirketi adına sevgi ve saygılarımı sunarım” diyerek sonlandırdı.

İlginizi Çekebilir