Baden-Baden 2021 buluşması Ekim ayında yüz yüze yapılacak

 Baden-Baden 2021 buluşması Ekim ayında yüz yüze yapılacak

Reasürans sektörünün buluşma noktası Baden-Baden fuarı COVID-19 sebebiyle 2020 yılında iptal edilmişti. Aşılama sürecinin ilerlemesi ve normalleşme sürecinin devam etmesi ile 1 yıllık aranın ardından buluşmanın bu yıl Ekim ayında yüz yüze yapılması bekleniyor.

Almanya’nın güneybatısında, Fransa sınırına yakın bir kasaba olan Baden-Baden, her yıl ekim ayı sonlarında reasürans konferansına ev sahipliği yapıyor. 2020 yılında COVID-19 önlemleri kapsamında iptal edilen buluşmanın 2021 yılının Ekim ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor. Reasürans sektörünün buluşma noktası olan etkinliklerin aşılama sürecinde yaşanan ilerleme ile birlikte 1 yıl aradan sonra yeniden yüz yüze olacak şekilde yapılması bekleniyor.

Etkinliğin organizatörleri, aşılama oranlarının artışının Ekim ayında fiziki bir sektör toplantısının temellerini attığına dikkat çektiler. Bu yılki etkinlik için tüm organizasyonel ve güvenlik önlemlerinin alındığı belirtilirken, önlemler çerçevesinde kayıtların sınırlı tutulacağına da dikkat çekildi.

Delegeler için 2021 Baden-Baden reasürans toplantısı kayıtları Temmuz ayında başlayacak.

İlginizi Çekebilir