Axa Sigorta’nın online acente toplantısı Youtube’da

 Axa Sigorta’nın online acente toplantısı Youtube’da

Axa Sigorta’nın düzenlemiş olduğu online acente toplantısının tamamı Axa Türkiye Youtube kanalında.

Axa Sigorta’nın Koronavirüs salgını yüzünden online olarak düzenlediği acenteler toplantısının tamamı Axa Türkiye Youtube kanalına yüklendi. Acente ve çalışanlarına #evdekal mesajı vermek ve sosyal mesafeyi korumak adına önlem alınarak çevrimiçi olarak gerçekleştirilen toplantıya katılan 2 bin 300 acente ve 700 çalışan ile şirketin gelecek öngörüleri, planları ve iş süreçlerinin kesintisiz bir şekilde devam etmesi için alınan önlemler paylaşıldı. Toplantıda ekran karşısına AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ve Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan geçti.

SİGORTALI SAYISI 2 KAT ARTTI

AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken; “İlk online acente toplantımızı özellikle 7 Nisan Dünya Sağlık Günü’nde yapmayı tercih ettik. Bu zorlu dönemde öncelikle hayatımızı kolaylaştıran sağlık çalışanlarına emekleri için çok teşekkür ediyoruz. Pandeminin tüm dünyada hayatları, iş yapış şekillerini ve gelecek öngörüleri etkilediği günlerden geçiyoruz. İki yıl önce yine bu tarihlerde bir araya geldiğimizde ‘Sigorta 4.0’ yaklaşımımızla ilk kez acentelerimizin karşısına çıkmış teknolojinin insanlar için olduğunun altını çizmiş, bir araç olarak tüm süreçlerimizin bir parçası olacağından bahsetmiştik. Attığımız adımların doğruluğunu bu dönemde daha iyi görüyoruz. Salgın döneminde acentelerimiz ve çalışanlarımıza evde kaldıkları bu süreçte hiçbir işlerini yarım bırakmayarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her an yanlarında oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum. Acentelerimize inisiyatif vermeye, onların teknolojiyi ve veriyi en etkili şekilde kullanmasını sağlamaya, müşterileriyle devamlı iletişim kurmalarına yardımcı olmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Önümüzdeki dönem için dengeli bir planlama yaptık. Ayrıca AXA Sigorta olarak özel sağlık kurumlarının ayakta kalabilmesi için hastanelere ön finansman modellerimizi çalıştık ve yürütüyoruz” dedi.

Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan; “Öncelikle geçen yılki başarılı sonuçlarımız için tüm acentelerimize çok teşekkür ediyoruz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları alanında son 1,5 yıllık dönemde sigortalı sayımızı hep birlikte iki katına çıkardık. Sağlık Yıldızları ile geçen sene önemli adımlar attık, hasar tarafında hem acentelerimizin hem de müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak uygulamalarımızı hayata geçirdik. Start-uplara verdiğimiz desteklerle ürünlerimizin içine ek hizmetler dahil ederek Evdekibakıcım, DoktorDerki, Mutlubiev gibi yan faydalarla müşterilerimizin günlük hayatlarına dokunduk. Dünya Dostu Sigortacılık anlayışımız ile dünyadaki karbon ayak izimizi azaltmak için çalıştık.

İlginizi Çekebilir