Astro günlük 22 Ocak 2024

 Astro günlük 22 Ocak 2024

Haftanın gündemi oldukça yoğun. Ve haftanın en önemli konusu; bu yoğun gündemin altından kalkabilmemiz için ruhsal ve fiziksel sağlığımıza dikkat etmemiz gerekiyor. 25 Ocak Perşembe günü Aslan burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunayın yükseleninin Başak olması ve haritadaki diğer açılar sağlık konusuna vurgu yapıyor. Salgın hastalıkların artması, katı önlemler alınmasına yol açabilir. Bu dolunayın 28 Ekim 2023 tarihindeki Ay tutulmasını tetiklemesi ise bizi duygusal olarak oldukça zorlayacak. Hafta boyunca duygu patlamaları, sinir boşalmaları, ağlama krizleri yaşayabiliriz.

Geçen sene Aslan dolunayı 5 Şubat tarihinde gerçekleştiğinden 6 Şubat tarihinde yaşanan, yaraları hala sarılmamış, acı verici depremle çok özdeşleştirilmişti. Hatta birçok astrolog bunu fırsat bilip “ben demiştim” diye meydanlara çıkmıştı. Ben sosyal medyadan oldukça tepki gösterdim fakat bu korku salan “devamı gelecek” tarzı yorumlardan korkup evine giremeyen kişiler olmuştu. Yine bir Aslan dolunayı ile karşı karşıya olduğumuzdan bu tarz yorumlar artabilir, prim yapmak için sosyal medyada boş konuşan kişilerle karşılaşabiliriz. Okumayın, inanmayın, paylaşmayın.

23 Ocak Salı günü ise Venüs Oğlak burcuna geçecek ve ilişkilerimizde sorumluluklarımız artacak. 27 Ocak Cumartesi günü Merkür ve Mars Oğlak burcunda kavuşacak ve fikirlerimizi hayata geçirme konusunda önümüzü açacak. Fakat Cumartesi gün genelinde Ay boşlukta olacağı için Cuma gününe önemli işlerimizi planlasak daha verimli olur.

Sevgiyle kalın.

Cansın Adalı

İlginizi Çekebilir