Astro günlük 19 Ocak 2022

 Astro günlük 19 Ocak 2022

Bugün duygularımızı, bilinçaltımızı temsil eden Ay, Satürn ve Uranüs ile olumsuz bir açı yapıyor. Kendimizi gergin, kısıtlanmış, stresli hissedebiliriz. Sanki birileri yolumuza sürekli taş koyuyor, biz o taşı kaldırdıkça yerine yenisi geliyor. Bitmeyen krizlerle uğraşmak canımızı iyice sıkmış olabilir. Pes etme noktasına gelmeden önce Cuma günü daha ılımlı bir enerji altına gireceğimizi söylemek isterim.

Uranüs 152 gündür devam eden retro hareketini bitirip ilerlemeye başlıyor. Direkt hareketi ile gerilediği alanı tekrar tarayacak. Haritamızda Boğa burcunun düştüğü evin konularında 20 Ağustos tarihinden beri veremediğimiz bir sınav var ise tekrar o sınava tabi tutulabiliriz. Özellikle Mayıs ve Kasım aylarında tutulma mevsimi ile zorluk seviyesi artabilir.

Uranüs Boğa burcunda seyrederken mevcut konfor alanımızı yıkmak için elinden geleni yapar. Ne kadar rahat olursak olalım kurduğumuz düzende yanlış koyduğumuz bir taş var ise onu düzeltene kadar bizi zorlar. Bizi o koltuktan kaldırmak için evi tepemize yıkar, duvarı üstümüze düşürür, illa bizi o koltuktan kaldırır. Yok, ben yapıştım buraya asla kalkmam diyorsanız Uranüs’ün direkt hareketi ile yüzleşmeye hazır olun. Ya usulca kalkın kendinize yeni bir düzen kurun ya da o koltukla alev alev yanmayı göze alın.

Sevgiyle kalın.

İlginizi Çekebilir