Aksigorta en başarılı acentelerini Tayland’a götürdü 

Aksigorta, Haziran-Aralık 2015 tarihleri arasında kasko, konut, işyeri ve kurumsal yangın ürünlerini kapsayan kampanyasında hedefleri yakalayan acentelerini Uzak Doğu’nun turizm ve ekonomi alanında hızla yükselen ülkelerinden biri olan Tayland’da ağırladı.
Aksigorta yöneticilerinin eşliğinde gerçekleştirilen geziye katılan 59 acente, başkent Bangkok ve dünyanın en güzel adaları ve plajlarından olan Phuket’te keyifli altı gün geçirme fırsatı buldular.
Acentelerle gerçekleştirilen toplantı ve seyahatlerin büyük önem taşıdığını belirten Aksigorta Acenteler Genel Müdür Yardımcısı Çetin Kolukısa, “Bu tür geziler sayesinde köklü Aksigorta ailesinin en değerli üyeleri olan acentelerimizle kimi zaman iş yoğunluğu nedeniyle fırsat bulamadığımız uzun sohbetler etme fırsatı yakalıyoruz, fikir alışverişinde bulunuyoruz” dedi.
Seyahat kapsamında Oscar’lı oyuncu Leonardo Dicaprio’nun başrolünde oynadığı Kumsal filmiyle ünlenen Phi Phi Adası, James Bond sayesinde dünyaca bilinen ve James Bond Adası olarak da bilinen Khao Tapu, Bangkok’taki Kraliyet Sarayı, Yüzen Çarşı ve Gül Bahçesi’nin de yer aldığı Tayland’ın en gözde turistik mekanları ziyaret edildi.

Yorum yazın