Acenteler AXA SİGORTA ile dijitalleşiyor

AXA SİGORTA, Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (BAUSEM) iş birliği ile “keep calm/ get digital” (rahat ol / dijitalleş) sloganını kullanarak Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Sertifika Programı’nı acentelerinin katılımına sunuyor. Eğitimin programı, hızla değişen ve gelişen pazarlama koşullarına uyum sağlayarak, dijitali ve sosyal medyayı pazarlama ve satış stratejilerine dâhil ederek mevcut geleneksel yöntemleri de koruyarak sektörde fark yaratıyor.

SEKTÖRDE FARK YARATIYOR
Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama uygulamalarına yönelik olarak hazırlanan bu özel sertifika programında, acentelerin dijital dünya ile olan entegrasyonlarının bilinçli bir biçimde gelişmesi sağlanarak, dijital ve sosyal mecralarda varlıklarını ve başarılarını sürdürmeleri amaçlanıyor.
Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Sertifika Programı’nda gerek akademi gerekse sektörden tecrübeli eğitimciler ders veriyor. Eğitim programının içeriğinde tamamen acente satış kanalının dijital dünyadaki varlığının profesyonel bir yapıya kavuşturulması ve katılımcıların somut kazanımlar sağlaması bekleniyor.

AMAÇ ACENTELERE BİLGİYİ KULLANDIRMAK
Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Sertifika Programı, bütün katılımcıların kendi uygulamalarını yapmalarını sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Her konu, önce genel hatları ve iyi örnekleri ile ele alındıktan sonra uygulamaya yer verilerek eğitim programları sonunda her katılımcı, kendi acentesinin dijital medya mevcudiyetine ve sosyal medya performansına dair somut bir proje yapmış oluyor.
Katılımcı profili ve ihtiyaçlarına göre kurgulanan programda, acentelerin eğitimler esnasında edinecekleri bilgi ve becerileri, eğitimler tamamlandığında mevcut işlerinde kullanabilmelerinin ana amaç olduğu sertifika programıyla AXA SİGORTA, tüm acentelerinin dijital pazarda yer edinmesini hedefliyor.

Yorum yazın