Türkiye Genç Acenteler Platformu isim değişikliğine gitti

 Türkiye Genç Acenteler Platformu isim değişikliğine gitti

Türkiye Genç Acenteler Platformu adını Türkiye Girişimci Acenteler Platformu olarak değiştirdiğini sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Türkiye Genç Acenteler Platformu isim değişikliği ile artık Türkiye Girişimci Acenteler Platformu olarak sektörde faaliyetlerini sürdürecek. Türkiye Girişimci Acenteler Platformu Başkanı, MTSO Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Abdulcelil Alkış sosyal medyadan konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Büyük bir özveri ile 4 yıl önce WhatsApp üzerinden yazışarak toplantılar yaparak kurduğumuz Türkiye Genç Acenteler Platformu zaman içerisinde üstlendiği misyon, oluşturduğu komiteler, sektörün her kesiminden kişilere haftalık düzenli istikrarlı bir şekilde Zoom üzerinden verdiği eğitimler, gelecek ile ilgili hazırlamış ve aynı zamanda pilot acentelerle uygulamaya başlamış olduğu projeler, sayısal veri olarak üyelerinin yıllık üretimini %500-%1000 arasında artırması, üyelerini arayan değil aranan, danışılan acenteler haline getirmesi, üyelerine özel ürünler geliştirmesi, sosyal medyayı, teknolojiyi çok etkin bir şekilde kullanması, yurtdışına açılarak kardeş ülke can Azerbaycan’da Azerbaycan Girişimci Sigortacılar Platformu ve Türkiye Azerbaycan Sigortacılar platformunu kurması gibi çok derin ilerici somut adımlara artık Girişimci ünvanına hak kazandığına ekip olarak inanarak ismimizdeki ‘Genç’ yerine ‘Girişimci’ yazmaya karar verdik.

Bu değişikliği yaparken tüm üyelerimize emekleri, gayretleri, samimiyetleri ve mesleğe olan sevgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bizleri destekleyen şirket yöneticilerimize, acente dostlarımıza ve sektörün tüm paydaşlarına çok teşekkür ediyoruz. TÜGAP hiçbir zaman sorunlara takılı kalmadı bilakis sorunları çok detaylı öğrenerek somut çözümler üretti. Bu şekilde sektöre samimi olarak katkıda bulunmaya daima devam edecektir.”

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir