Türk Nippon Sigorta TSS ürünüyle ihtiyaca yönelik alternatifler sunuyor

 Türk Nippon Sigorta TSS ürünüyle ihtiyaca yönelik alternatifler sunuyor

Türk Nippon Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortası ürününde ihtiyaçlar doğrultusunda alternatifler sunmaya devam ediyor. Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “TSS ürününe artan ihtiyaç sebebi ile bu branşta sunduğumuz ürünleri kampanyalarımızla ön plana çıkararak müşterilerimize ulaşmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını ile birlikte etkisi ve önemini artıran Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününde yaşanan talep artışı üründe çeşitliliğin artırılmasına sebep oldu. Her bütçeye hitap eden planlarıyla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü büyümeye devam ediyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününde Sağlığınız Bizde ve Türk Nippon Sigorta Standart TSS ile sektörde yer alan Türk Nippon Sigorta, bu ürünlerle katılımcılarına ihtiyaçları doğrultusunda alternatifler sunarak, ürünlerini müşterilerinin ihtiyacına göre konumlandırmaya devam ediyor.

TSS ÜRÜNÜNE TALEP ARTIYOR

Tamamlayıcı sağlık sigortası ürününe artan talep nedeni ile sigorta şirketlerinin bu talebi karşılamaya yönelik aksiyonlar almaya başladıklarını ifade eden Türk Nippon Sigorta Genel Müdürü Dr. E. Baturalp Pamukçu, “TSS ürüne artan ihtiyaç sebebi ile bu branş için sunduğumuz ürünleri kampanyalarımızla ön plana çıkarak müşterilerimize ulaşmaya ve doyurucu bilgilerle bu ürünün içeriğine dikkat çekerek müşterilerimize doğru yönlendirmeler yapmaya gayret gösteriyoruz” dedi. 59 yaş dahil olmak üzere SGK kaydı bulunan herkesin bu üründen faydalanabileceğini sözlerine ekleyen Dr. E. Baturalp Pamukçu, sigortalılar SGK’nın yanı sıra Türk Nippon Sigorta ile de anlaşmalı olan kuruluşlarda fark ücreti ödemiyor. Yatarak tedavi kapsamında yardımcı tıbbi malzeme giderleri ve ambulans hizmetlerini de poliçe dahilinde tutan üründe sigortalılar, diş tasarruf planı, online psikolojik destek hattı ve yılda bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olarak diyetisyen hizmetinden de yararlanabiliyor. Ürünümüz aynı zamanda isteğe bağlı olarak yılda bir kez ücretsiz checkup hizmeti sunmakla birlikte, yine isteğe bağlı olarak poliçe kapsamında kritik hastalık oluşması durumunda sigortalıya limit dahilinde nakit ödeme yapılmaktadır” dedi.

Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününün 2015 yılında hayata geçmesinin ardından her sene düzenli olarak büyüdüğüne de dikkat çeken Dr. E. Baturalp Pamukçu, 2022 yılı Nisan sonuçlarına göre şirket olarak sağlık branşında 8’inci sıraya yükseldiklerinin altını çizerek, “Sağlık sigortalarına artan talebin sigortanın tabana yayılması anlamında ki desteği bizi oldukça mutlu etmektedir” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir