TARSİM’in “Türkiye’de Tarım” fotoğraf yarışması sonuçlandı

 TARSİM’in “Türkiye’de Tarım” fotoğraf yarışması sonuçlandı

TARSİM’in İFSAK ve TFSF ile birlikte düzenlediği “Türkiye’de Tarım” başlıklı fotoğraf yarışması sonuçlandı. Birinciliği kazanan “Kabak Çekirdeği eseriyle Yüksek Açıkgöz oldu.

Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından, İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) ile birlikte düzenlenen “Türkiye’de Tarım” başlıklı Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.

Yoğun ilgi gören yarışmada; birinciliği “Kabak Çekirdeği” eseriyle Yüksel Açıkgöz, ikinciliği “Koyun” eseriyle Veysi Arcagök üçüncülüğü  ise “Harman” eseriyle Ekrem Şahin aldı.

Mansiyon ödülleri ise, “Reed Worker” eseriyle Adil Emektar’ın, “Zor Hayatlar” eseriyle Fatih Semizoğlu’nun, “Balıkçı” eseriyle Gökalp Bilici’nin, “Sarıkıza Yem” eseriyle Murat Topal’ın, “Sonsuz” eseriyle Serdar Aydın’ın ve “Çeltik” eseriyle Veli Dölek’in oldu. 

6.’sı gerçekleştirilen yarışma için başvurular, geçtiğimiz yıl Kasım ayında başlamış ve 25 Ocak’ta sona ermişti. Tüm sonuçlara, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun internet sitesi https://tfsf.org.tr/’den ulaşılabiliyor.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir