Smart-i Awards’ta Koru Sigorta’ya iki ödül birden

 Smart-i Awards’ta Koru Sigorta’ya iki ödül birden

Koru Sigorta’nın iki projesi, Smart-i Awards 2023’te, “Yenilikçi Müşteri Etkileşimi ve Deneyimi” ve “Sosyal Sorumluluk” kategorilerinde bir bronz bir gümüş ödüle layık görüldü.

Bu sene 2’ncisi düzenlenen Smart-i Awards, sigortacılığın gelişmesini hedef alan ürün ve hizmetleri desteklemek, inovatif projeleri öne çıkararak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak ve sektördeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla ‘İnovatif Dönüşüm’ ana temasıyla 12. Sigorta Haftası kapsamında gerçekleştirildi.

“Geleceğimizi KORUyoruz!” projesi ile, sürdürülebilirlik hedefler doğrultusunda, karbon emisyonlarının azaltılmasına katkıda bulunarak daha temiz bir çevre için sektörde yapılan ilk uygulama ile çevre dostu ürünlerin yanında olduğunu gösteren önemli bir iş birliği yapıldı. Bu doğrultuda, her kasko poliçesi yaptıran sigortalılarına Martı’ dan elektrikli scooter kullanım kodu hediye edildi. Yakın mesafe ulaşımlarında bu araçların kullanımını teşvik edip daha yeşil bir geleceğin oluşmasına katkıda bulunarak “Sosyal Sorumluluk” kategorisinde Bronz Smart-i ödülünü aldı. Geleceğimizi KORUyoruz! projesi, kazandığı ödül ile de başarısını göstermiş oldu.

İkinci projesinde ise, “Dijital Oto Cam Hasar Yönetimi” projesi ile “Yenilikçi Müşteri Etkileşimi ve Deneyimi” kategorisinde Gümüş Smart-i ödülünün sahibi oldu. Projenin başlatılmasıyla birlikte, sigortalılarımızın cam hasarlarını dijital alt yapı ile ihbar edebilmeleri ve değişecek camın tedariğinin sisteme dahil olan cam firmalarından en kısa sürede karşılanması sağlanmıştır. Sigortalılarımızın akıllı telefonlarındaki uygulamamız üzerinden veya web sitemizdeki online işlemlerden kolayca cam hasarlarını bildirebilme kolaylığı sağlanmıştır.

2 proje ile Smart-i Awards 2023’e katılan Koru Sigorta, almış olduğu ödüller sayesinde proje şirketi imajını da güçlendirmiş oldu.

İlginizi Çekebilir