Sigortacıların Haftası başlıyor

 Sigortacıların Haftası başlıyor

TSB, 31 Mayıs-4 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Sigorta Haftası’nın 10. yılında sigorta bilincini ve farkındalığını artırmaya yönelik panellerin açılışını bugün iki panel ile birlikte yapıyor. 14.30’da başlayacak olan “2021’de Sigortanın Türkiye Ekonomisine Katkısı, Beklentiler, Fırsatlar” başlıklı günün ilk panelinde TSB Başkanı Atilla Benli, SEDDK Başkanı Türker Gürsoy ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu yer alacak.

Türkiye sigortacılık sektörünün çatı kuruluşu Türkiye Sigorta Birliği, 31 Mayıs-4 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek “Sigorta Haftası”nın 10. yılında, sigorta bilincini ve farkındalığını artırmaya yönelik panellerde, konularında uzman ve lider isimleri ağırlayacak.

Deneyimli gazeteci Hakan Çelik’in moderatörlüğünde 31 Mayıs Pazartesi günü iki panelle açılış yapılacak. 14:30’da başlayacak “2021’de Sigortanın Türkiye Ekonomisine Katkısı, Beklentiler, Fırsatlar” panelinde TSB Başkanı Atilla Benli, SEDDK Başkanı Türker Gürsoy ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu yer alacak.

COVID-19 VE SONRASI SİGORTACILIKTA GLOBAL TRENDLER VE TÜRKİYE PERSPEKTİFİ

Günün ikinci panelinde 15:30’da COVID-19 ve Sonrası Sigortacılıkta Global Trendler ve Türkiye Perspektifi” başlığında TSB YK Başkan Yardımcısı ve Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan, Bupa Acıbadem Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan ve Prof. Dr. Osman Müftüoğlu merak edilen konuları ele alacak.

Hafta boyu düzenlenecek tüm panellerin https://sigortahaftasi.com/ sitesinden canlı olarak takip edilebilecek.

İlginizi Çekebilir