SİGORTACI Lounge artık Clubhouse’ta: Sizi de sohbetlerimize bekliyoruz

 SİGORTACI Lounge artık Clubhouse’ta: Sizi de sohbetlerimize bekliyoruz

Sigortacı Gazetesi haber ağını Clubhouse ile genişletiyor. Her hafta Çarşamba günü saat 8’de SİGORTACI Lounge buluşmalarına sizleri de bekliyoruz. SİGORTACI Lounge’da bu hafta yazarımız, akademisyen ve kurumsal iletişim uzmanı Mehmet Muratoğlu “itibar” kavramını konuşacak.

Sigortacı Gazetesi haber ağını şimdi de sosyal tartışma platformu Clubhouse ile genişletiyor. Her hafta, Çarşamba günleri saat 8’de Clubhouse platformundan gerçekleşen SİGORTACI Lounge buluşmalarında acenteden üretime, teknolojiden pandemiye her konuda yönetici ve uzmanların sohbetlerini dinleyebilir, güncel konular hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

SİGORTACI Lounge’da bu hafta yazarımız, akademisyen ve kurumsal iletişim uzmanı Mehmet Muratoğlu “itibar” kavramını konuşacak. COVID-19 sektörün itibarını nasıl etkiledi? İtibarın kaybolmasına neden olacak hangi kriz evresindeyiz? Bu gibi pek çok soruya cevap aramak ve fikirlerinizle katkıda bulunmak için SİGORTACI Lounge isimli Clubhouse odamıza tüm okurlarımız davetli!

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir