Sigortacı Gazetesi ile bir bakışta 2020

 Sigortacı Gazetesi ile bir bakışta 2020

2020 yıl hem sigortacılık hem de basın dünyası için noktası oldu. Dilerseniz geride bıraktığımız yıla hep beraber bakalım.

Pandemi, depremler, durgunluk… 2020 çoğumuzun hayatını hiç ummadığımız bir şekilde etkiledi. Şimdi geriye baktığımızda görüyoruz ki, her felaket sigorta sektörüne büyük bir ders verdi. Pandeminin hasarları karşılandı, depremlerin yaraları hızla sarıldı, sigorta sektörü sınavını başarıyla vererek vatandaşın hayatına bir nebze daha dokunabilmeyi başardı.

Sigortacı Gazetesi ekibi olarak, sektörün bu zorlu döneminde en doğru haberleri elimizden geldiğince en hızlı şekilde sektöre ulaştırarak, çorbada bizim de tuzumuzun olmasını sağladık. 1985’ten bu yana 500’üncü sayımıza imza attığımız bu yılda pandemi ve pandeminin sektöre olası etkilerinden ülkemizin deprem haritasına, uluslararası kuruluşların sigorta trendlerini araştıran raporlarından yeni yönetmeliklerin detaylı analizlerine kadar pek çok içerik sayfalarımızda okurlarla buluştu. Bunun yanında sektörde yıllarca tecrübeye sahip yazar kadromuz, her ay kaleme aldıkları yazılarıyla gelişmeleri yorumlayarak, hem sektöre hem de gençlere değerli bilgiler verdiler.

Artık tüm sektör olarak önümüze bakma zamanı. 2021 yılında da, sigorta haberleri için güvenle ve keyifle takip edebileceğiniz bir yayın olmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Yeni yılın tüm sektör paydaşları için bereket ve mutluluk getirmesini temenni eder, yeni yılda da güncel ve ilkeli habercilik için Sigortacı Gazetesi ve sosyal medya kanallarını takip etmenizi tavsiye ederiz.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir