Sigorta Üstatları Toplantısı (SÜT) gerçekleşti

 Sigorta Üstatları Toplantısı (SÜT) gerçekleşti

Quick Sigorta’nın sponsorluğunu üstlendiği Sigorta Üstatları Toplantısı (SÜT), Sema Tüfekçiler , Ünal Ünaldı , Ercüment Güvenç ve Naşit Yamanyar ev sahipliğinde gerçekleşti.

Quick Sigorta’nın sponsorluğunu üstlendiği Sigorta Üstatları Toplantısı (SÜT), Sema Tüfekçiler , Ünal Ünaldı , Ercüment Güvenç ve Naşit Yamanyar ev sahipliğinde, 150 sigorta üstadının bir araya gelmesiyle gerçekleşti. 2011 yılında Ercüment Güvenç evinde bir grup sigorta üstadının bir araya gelerek sohbetlerine başlayan toplantı, dün 150 üstadın bir araya gelerek , tüm sektörün el ele eğlencesi ile taçlandı. İsim Annesi ve dün gecenin mimarlarından KASIDER Başkanı Sema Tüfekçiler, bu toplantılara SÜT ismini verişinin hikayesini şöyle anlattı: “Öncelikle besin değeri çok yüksek olan SÜT saflığın , bereketin ve sağlığın da simgesidir. Bağ kurmadan , ağ kurulmaz. Hepimiz sigorta sektöründe bir arada işler yapıyoruz , çoğumuz daha önceleri aynı şirketlerde çalıştık ve hepimizin sektörde ortak bir geçmişi ve ortak bir geleceği var. Bu toplantılarda iş ortaklıklarımızdan ve iş ilişkilerimizden bağımsız olarak dostluklarımızı pekiştirmek, ağımızla güçlü bağlar kurmak ve daha sağlam ilişki temelinde işler yapabilmek amacıyla bir araya geliyoruz ve yaşamın bu kadarda ciddiye alınmaması gereken tarafında eğlencede buluşuyoruz ve SÜT kadar sağlıklı bağlar kuruyoruz.”

Gecenin ev sahipliğini Sema Tüfekçiler , Ünal Ünaldı , Ercüment Güvenç ve Naşit Yamanyar yaptılar. 150’den fazla misafirin katılmış olduğu toplantı, herkesin eğlendiği, keyifli anılarında yer alacak güzel bir gece olarak kapandı.

Üstat gecelerinin ilk günden itibaren katılımcısı olan Serpil Akyol Erden gecenin açılış konuşmasını yaptı. Gecenin sponsoru Quick Sigorta’nın ekibiyle birlikte katıldığı toplantı, Ahmet Yaşar’ın sektör anıları ile son buldu. Geceye değişik dansları ve her yöreden müzikleri ile eşlik eden sanatçıların da katkısı ile bir SÜT gecesi daha son bulmuş oldu.

İlginizi Çekebilir