Sigorta Şirketlerinde İç Denetim (Finansal Tablolar ve Faaliyet Denetimi) (Online)

 Sigorta Şirketlerinde İç Denetim (Finansal Tablolar ve Faaliyet Denetimi) (Online)

TSEV’in düzenlediği Sigorta Şirketlerinde İç Denetim (Finansal Tablolar ve Faaliyet Denetimi) (Online) eğitimi 9, 10 ve 11 Mart tarihlerinde Doç. Dr. Metin Sarıaslan tarafından online olarak gerçekleştirilecek.

TSEV (Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı) birbirinden değerli eğitimlerine devam ediyor. Sigorta Şirketlerinde İç Denetim (Finansal Tablolar ve Faaliyet Denetimi) (Online) eğitimi 9, 10 ve 11 Mart tarihlerinde Doç. Dr. Metin Sarıaslan tarafından online olarak gerçekleştirilecek. Eğitim ile birlikte, iç denetim faaliyetlerinin yürürlükteki mevzuata uygunluğunun sağlanması, etkin bir iç sistem ve denetime sahip şirket olunması için katılımcıların yetkin hale getirilmesi amaçlanıyor.

Bu eğitim sonunda katılımcıların “İç Denetim Mevzuatı”, “Finansal Tabloların Denetimi”, “Faaliyet Denetimi (Üretim Politikalarının Denetimi, Reasürans Politikalarının Denetimi, Hasar Politikalarının Denetimi)” konularında bilgi sahibi olması amaçlanıyor. Detaylı bilgi ve kayıt için www.tsev.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir