Relm kripto reasürans projesi Relm II’yi piyasaya sürdü

 Relm kripto reasürans projesi Relm II’yi piyasaya sürdü

Kripto sigorta şirketi Relm, hem itibari para (fiat) hem de kriptoyu teminat olarak kabul edebilen, dünyanın ilk tam olarak düzenlenmiş teminatlı reasürans işi olan Relm II’yi başlattığını duyurdu.

Kripto sigorta şirketi Relm, hem itibari para (fiat) hem de kriptoyu teminat olarak kabul edebilen, dünyanın ilk tam olarak düzenlenmiş teminatlı reasürans projesi olan Relm II’yi başlattığını duyurdu. Relm II, kripto alanında faaliyet gösteren şirketler için düzenlenmiş reasürans kapasitesinin oluşturulmasını sağlıyor. Bu kapasite, Relm’in gelişmiş sigorta koruması seviyeleri ile önemli bir ölçek ve büyüme elde etmek için kripto işletmelerine verdiği desteği genişletmesini sağlıyor. Relm II’nin fiat veya kriptoda teminat kabul etme yeteneği, teminatlandırılmış reasürans alanı içinde kritik bir ayrıma sahip.

‘RELM II MİSYONUMUZUN BİR UZANTISI’

Relm and Relm II’nin CEO’su ve kurucu ortağı Joe Ziolkowski konuyla ilgili şunları söyledi: “Relm’in ikinci kez sponsoru olduğumuz Miami’deki Bitcoin 2022 konferansında Relm II’yi duyurmaktan heyecan duyuyorum. Faaliyetlerimizin üçüncü yılında dünyanın önde gelen kripto sigortacısı olarak misyonumuz, kripto işletmelerine enerji vererek onların ölçeklenmelerini ve büyümelerini sağlamaktır. Relm II, bu misyonun bir uzantısı ve aynı zamanda kripto endüstrisindeki kapasite sorunlarını çözmek için yaratıcı düşünme ile düzenlenmiş sigorta ve reasürans altyapısını kullanma yeteneğimizin, gelişmekte olan sektörleri destekleme taahhüdümüzün bir başka göstergesi. Kripto ekonomisi ana akım hale gelirken anlamlı sigorta kapasitesi oluşturmak için uyumlu sermaye ortaklarıyla iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.”

İlginizi Çekebilir