Ray Sigorta acentelerini Euro 2024’e götürüyor

 Ray Sigorta acentelerini Euro 2024’e götürüyor

Ray Sigorta, acentelerine 1 Ocak – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri kasko üretimlerine göre Almanya’da düzenlenen 2024 UEFA Avrupa Şampiyonası’nda Milli takımımızın Portekiz ve Çekya ile oynayacağı mücadeleleri izleme fırsatı sunuyor.

Oldukça başarılı bir yılı geride bırakan Ray Sigorta, 2024 yılına da iddialı bir kasko kampanyası ile başladı. Ray Sigorta acenteleri, 1 Ocak – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri kasko üretimlerine göre Almanya’da düzenlenen 2024 UEFA Avrupa Şampiyonası’nda Milli takımımızın Portekiz ve Çekya ile oynayacağı mücadelelerde stattaki yerlerini alacaklar. Organizasyonun en prestijli localarında yemek yedikten sonra maçları, seyir zevki en yüksek alanlardan izleme ayrıcalığına sahip olacak acenteler aynı zamanda seyahatleri sırasında farklı organizasyonlarla unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar.

Kampanya ile ilgili acentelerinden çok olumlu dönüşler aldıklarını belirten Ray Sigorta CEO’su Koray Erdoğan, “Özellikle zorlu geçen son iki yılın ardından, 2024 yılının hemen başında acentelerimize güzel bir kampanyanın haberini vermek istedik. Daha önce de belirttiğimiz gibi acentelerimiz ile aynı hedefe yürümeye ve beraber büyümeye önem veriyoruz. Acentelerimiz ile birlikte sürdürülebilir, karlı ve dengeli bir portföy oluşturarak uzun yıllar boyunca iş ortaklığımızın devam etmesi bizim için kıymetli. Ortak hedeflerimiz doğrultusunda çalışırken bunu daha keyifli hale getirmek ve başarılarımızı birlikte kutlamak adına 2024 UEFA Avrupa Şampiyonası Kasko Kampanyası’nı kurguladık. Milli takımımızın, 2024 UEFA Avrupa Şampiyonası’na katılmak adına grup maçlarında gösterdiği performans bizi gururlandırdı. Umarım, ev sahibi gibi olacağımız Almanya’da düzenlenecek olan turnuvada da başarılı performanslarıyla bize bu gururu yaşatmaya devam ederler. Biz de Ray Sigorta olarak acentelerimiz ile birlikte bu iki önemli maçta milli takımımızı destekleyeceğimiz için çok heyecanlıyız” diyerek sözlerini tamamladı.

İlginizi Çekebilir