Quick Sigorta’dan Instagram’da “bayram yayını”

 Quick Sigorta’dan Instagram’da “bayram yayını”

Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen ve Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, Ramazan Bayramı nedeniyle birlikte Instagram üzerinden bir bayram yayını gerçekleştirdiler. 

Instagram üzerinden gerçekleştirilen bayram yayınında konuşan Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen, “Sigortacılık bir güven konusu. İnsanların en önemli şeylerini emanet ettikleri kurumlar sigortalar. Bu nedenle bizim işimiz bu güveni sürdürmek. Bu konuya ilişkin söylenen bir benzetme vardır ve ben çok severim: ‘Herkes ölür, sigortacı bir ay sonra ölür.’ Yani biz her türlü şart ve ortamda güvence vermeye ve taahhütlerimizi yerine getirmeye hazırız” dedi.

TRAFİK’TEKİ DÜZENLEME YERİNDE BİR KARAR

Yapılan son düzenlemeler ile ilgili bilgilendirme yapan Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ise özsermaye ile orantılı olarak trafik poliçesi üretimine bazı sınırlandırmalar getirildiğini belirterek “Quick Sigorta olarak kurulduğumuz günden bu yana bu konuda gereken çalışmaları yaptık ve güçlü bir sigorta şirketi olarak faaliyet göstermenin önemine vurgu yaptık. Trafik poliçesi konusun da arz sıkıntısı yaşandığı dönemde sistemlerimizi açıp talebi karşılamaya çalıştık. Ekonominin sıkıntılı döneminde iş dünyasına Kefalet Sigortası ürününü sunarak destek olduk” şeklinde konuştu.

Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen ise trafik poliçesi ile ilgili getirilen yeni düzenlemenin yerinde bir karar olduğunu belirterek “Bizler en başından bu yana güçlü ve özsermayesi yüksek şirket modelini takip ettik. Kâr dağıtımı yapmıyoruz ve özsermayemizi yükseltiyoruz. 31.12.2019 da 210 olan özsermayemiz bugün için 350 milyon lira bu sadece 3 yılda %350 büyüme demek, rakamın yıl sonunda 600 milyon civarına çıkacağını söyleyebilirim” dedi.

İlginizi Çekebilir