Prive Sigorta modüler sağlık ürünlerini sunmaya hazırlanıyor

 Prive Sigorta modüler sağlık ürünlerini sunmaya hazırlanıyor

Prive Sigorta sigortacılık deneyimini farklı bir boyuta taşıma vizyonuyla hayata geçirmeyi amaçladığı modüler sağlık ürünleriyle alışılmışın dışında bir sigorta deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Prive Sigorta’nın “Sigortacılık deneyimini farklı bir boyuta taşıma” vizyonu doğrultusunda hayata sunmayı amaçladığı sağlık ürünleri; sigortalıların teminat seçimi yaparak, herhangi bir sigortacılık bilgisine sahip olmasalar bile, ihtiyaçları doğrultusunda poliçe satın almalarını sağlamayı amaçlıyor. Prive Sigorta Genel Müdürü Alper Çağrı Toktay tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınının sigorta sektörü üzerindeki etkisi ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Bu süreçte sektörün verdiği sınavın çok başarılı olduğunu, yeni normalde ise sağlık sigortalarının daha çok ön plana çıkacağını söyleyebiliriz. 2021 yılı sonuçlarına göre poliçe üretiminde hastalık-sağlık branşı %12,7 artış göstermiştir. Bundan sonraki dönemde de yükselişin devam edeceğini öngörüyoruz.”

‘HEDEFİMİZ GÜÇLÜ BİR SAĞLIK OYUNCUSU OLMAK’

Yakın zamanda hayata geçirmeyi amaçladıkları modüler sağlık ürünlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Prive Sigorta Genel Müdürü Alper Çağrı Toktay, tasarladıkları modüler sağlık ürünleri ile alışılmışın dışında bir sigortacılık deneyimi sunma yolunda bir adım daha kat edeceklerini ifade etti. Toktay, “Geliştirdiğimiz modüler sağlık ürünleri ile sigortalılarımız ve satış kanallarımız ürün yerine teminat üzerinden, sınırlara takılmadan sadece ihtiyaçları olan teminatları ve limitleri seçerek poliçe tanzim edebilecekler” dedi. İlgili branşta birçok çalışma ve yatırım yaptıklarını aktaran Toktay, sigortalılar için kendilerini tam güvence altında hissedecekleri, yüksek kalitede hizmeti ihtiyaçları doğrultusunda belirleyecekleri ve en uygun koşullarda alabilecekleri güçlü bir sağlık oyuncusu olma hedefinde olduklarını belirtti. Toktay, ayrıca sağlık ürünleri ile sunacakları ayrıcalıklı hizmetlerle pazarın büyümesine de katkı sağlamak istediklerini sözlerine  ekledi.

İlginizi Çekebilir