OneBefore sürdürülebilir seyahat poliçesini kullanıma sundu

 OneBefore sürdürülebilir seyahat poliçesini kullanıma sundu

OneBefore, sürdürülebilir seyahat sigortası ürünü One Tree Travel’ı piyasaya sürdüğünü duyurdu.

OneBefore, sürdürülebilir seyahat sigortası ürünü One Tree Travel’ı piyasaya sürdüğünü duyurdu. Yalnızca Freedom Insurance Services tarafından dağıtılacak olan ürün, çevreye duyarlı tatil amaçlı seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

Ürün, satılan her poliçenin “en az bir ağacın” dikilmesine katkıda bulunmasıyla sürdürülebilir bir sigorta çözümü sağlamayı amaçlıyor. Ağaç dikme girişimi ise çevre örgütü Ecologi ile ortaklık yoluyla gerçekleştirilecek.

Ayrıca Freedom Insurance Services, Ecologi iş birliğinin bir parçası olarak karbon önleme ve giderme girişimlerine de katkıda bulunacak.

Freedom Insurance Services Direktörü Roland Gilliam, satılan her poliçeyle birlikte ağaç dikiminin finansmanına ek olarak, yetişkinlerin eğitimi ve spor tesislerine erişim gibi sosyal amaçları destekleyen kurumları ve yerel topluluk gruplarıyla da ortaklıklar geliştirdiklerini belirtti.

OneBefore CEO’su Vered Lobel ise, “Freedom Insurance Services ekibiyle birlikte çalışarak, 3 aydan biraz fazla bir sürede ilk toplantılardan canlı bir ürün satışına geçtik” dedi.

İlginizi Çekebilir