NN’den çocuklara 23 Nisan’a özel ücretsiz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 NN’den çocuklara 23 Nisan’a özel ücretsiz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

NN Hayat ve Emeklilik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yılını özel bir kampanya ile kutluyor. 17 Nisan-1 Mayıs 2020 tarihleri arasında NN’den ilk kez Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran müşteriler, çocukları için ücretsiz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın sahibi oluyor.

NN Hayat ve Emeklilik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yılını, özel bir kampanya ile kutluyor. Çocuklar, NN Hayat ve Emeklilik’in sunduğu Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan ücretsiz faydalanma imkanına sahip oluyor.

KAMPANYA 30 NİSAN’A KADAR GEÇERLİ

Kampanya kapsamında, 17 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı ilk kez yaptıran müşterilerin çocukları, prim ödemeden sigortaya sahip olabilir. Ücretsiz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası imkanından 2005 yılı ve sonrasında doğan 0-15 yaş arası çocuklar faydalanabilir. En fazla üç çocuğun dahil olabildiği 23 Nisan’a özel Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kampanyasında 1 çocuğun sigortalanması durumunda, ebeveynlerden birinin sigortalanması yeterli. 2 veya 3 çocuğun sigortalanması durumunda, anne ve babanın sigortalanması koşulu aranır. Ebeveynin poliçesini iptal etmesi durumunda ise çocukların poliçesi de iptal edilir. Tüm aile bireyleri sigortalanma durumunda ise % 10 aile indirimi uygulanmaktadır.

İlginizi Çekebilir