Mapfre Sigorta’dan ‘Fırsat Kasko’

 Mapfre Sigorta’dan ‘Fırsat Kasko’

Mapfre Sigorta, uluslararası tecrübesini pazar ihtiyaçlarına göre şekillendirerek müşterilerine avantajlı hizmetler sunuyor. Fırsat Kasko ile hasar anında onarım hizmetleri, daha uygun primlerle Mapfre Sigorta Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nde veriliyor. Poliçe sahipleri Fırsat Kasko ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da bulunan Mapfre Sigorta Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nin TQ Kalite Sertifikası’na sahip hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabiliyor. 

Mapfre Sigorta, avantajlarla dolu yeni ürünü Fırsat Kasko’yu müşterileriyle buluşturdu. Üstün hizmet kalitesi TQ Kalite Sertifikası’na sahip Genel Servis Araç Onarım Merkezleri ile Türkiye’deki servis anlayışını değiştiren Mapfre Sigorta, Fırsat Kasko ile hasar anında çok uygun primlerle Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nden yararlanma imkânı sunuyor.

ÖMÜR BOYU ONARIM GARANTİSİ

Fırsat Kasko sahipleri İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da bulunan Mapfre Sigorta Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nde daha uygun prim ile onarım hizmeti alabiliyor.

Kullanılan yedek parça ve işçilikler için ömür boyu onarım garantisi sunan bu ayrıcalıklı hizmet kapsamında, ek olarak talep edilmesi halinde araç hareket ediyor ise ücretsiz Vale hizmeti ile alınarak*, onarım sonrası da Vale hizmeti ile teslim ediliyor. Kasko poliçesinin Mapfre Sigorta’dan yenilenmesi durumunda ise %30 – %60 arası hasarsızlık indirimine sahip bir adet hasarın da hasarsızlık indirimi korunuyor. Bunun ötesinde Mapfre Sigorta Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nde onarım gören tüm araçlar sigortalılara teslim edilmeden önce anahtardan kapı kollarına dek, detaylı bir dezenfektasyon işlemine tabi tutuluyor.

ÜSTÜN KALİTEDE HİZMET AYRICALIĞI

MAPFRE Sigorta, üstün hizmet kalitesi ile TQ Kalite Sertifikası’na sahip Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nde müşterilerine 7/24 hizmet sunuyor. Fırsat Kasko sahipleri Mapfre Sigorta Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nin tüm hizmetlerinden faydalanabiliyor. Mapfre Sigorta Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nde aracın onarımı; uluslararası kalite standartlarına uygun olarak, alanında dünya lideri olan araştırma, geliştirme ve eğitim merkezleri tarafından eğitilen ve teknik donanımı sağlanan teknisyenler tarafından yapılıyor. Mapfre Sigorta, Genel Servis Araç Onarım Merkezleri’nde hizmet kalitesinin arkasında durarak, onarımını gerçekleştirdiği araçlara yaptığı onarım için araç satış görmediği takdirde ömür boyu garanti fırsatı da sunuyor. Bunun yanı sıra onarım gören araçlara (ruhsat sahibi değişmemesi kaydı ile), yedek parça, boya ve işçilik işlemleri için ömür boyu garanti veriyor. Ayrıca araç teslim edildikten kısa bir süre sonra Mapfre Sigorta Genel Servis çalışanları, araç sahiplerine arabanın temizlik durumu, yakıt durumu ve son durumu hakkında detaylı rapor veriyor, bilgilendirme maili gönderiyor.

İlginizi Çekebilir