Magdeburger Can Dostum Sigortalılara Kito’da mamalar yüzde 30 indirimli

 Magdeburger Can Dostum Sigortalılara Kito’da mamalar yüzde 30 indirimli

Magdeburger Sigorta ve Kito’nun gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, Can Dostum Sigortası poliçe sahiplerinin Kito’nun internet sitesi üzerinden yapacakları mama alışverişlerinde %30 indirim uygulanacak.

Magdeburger Sigorta ve premium kedi-köpek maması üreten Kito Pet yeni bir iş birliğine başladı. Bu iş birliği kapsamında, Magdeburger Can Dostum Sigortası poliçe sahiplerinin Kito’nun internet sitesi üzerinden yapacakları mama alışverişlerinde %30 indirim uygulanacak. İş birliği çerçevesinde uygulanacak indirim için üst alışveriş limiti her bir poliçe sahibi için aylık toplam 2 bin 500 TL olacak. İndirime ek olarak, aylık 1.000 TL ve üzerinde alışveriş yapan her bir Can Dostum Sigortası poliçe sahibine; markası, kalitesi ve çeşidi Kito Pet tarafından belirlenecek 2,5 kg kuru mama hediye edilecek.

Can Dostum Sigortası poliçe sahiplerine sağlanan bu avantajla ilgili detaylara Magdeburger Sigorta’nın ve Kito’nun internet siteleri  üzerinden ulaşabilirsiniz.

Magdeburger Sigorta, evcil hayvanlara özel sunduğu Can Dostum Sigortası’yla evcil hayvan sigortası kategorisinde fark yaratıyor. Sigortalanan evcil hayvanın ismine özel poliçe hazırlanmasına imkân veren Can Dostum Sigortası, yüksek teminat limitleri ve evcil hayvan sahibine sunduğu ferdi kaza teminatıyla dikkat çekiyor. Bu sigorta, aşıları tamamlanmış, 6 aydan büyük ve 10 yaştan küçük kedi ve köpekler için geçerli oluyor.

İlginizi Çekebilir