Kemal Gül: Şirketimizin en büyük gücü deneyimli ekibimizdir

 Kemal Gül: Şirketimizin en büyük gücü deneyimli ekibimizdir

2024 Acenteler Toplantısı’nı 4-6 Mart tarihlerinde Kuzey Kıbrıs’ta yapan Aveon Global Sigorta, global gücünü ve tüm ekibini acente ve iş ortaklarıyla buluşturdu. Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, “Şirketimizin en büyük gücü deneyimli ekibimizdir” dedi.

2024 Acenteler Toplantısı’nı 4-6 Mart tarihlerinde Kuzey Kıbrıs’ta yapan Aveon Global Sigorta, adeta bir gövde gösterisi yaparak global gücünü ve tüm ekibini acente ve iş ortaklarıyla buluşturdu. Oldukça zengin içeriğe sahip etkinlikte yaklaşık 600 acente, broker ve iş ortağını bir araya getiren şirket, global sermaye gücünü temsil eden; European Merchant Bank UAB (EMBANK), OpenPayd, OZAN Business ve Monochat gibi alanında güçlü şirketlerinin liderlerini de sahnede ağırladı.

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, heyecanla ve merakla Kıbrıs’a gelen acentelerin şirketi uçtan uça tanıma isteklerinin kendilerini son derece mutlu ettiğini vurguladı. İngiltere merkezli sermaye grubunun görkemli başarılarının acenteler nezdinde tam puan almasından duyduğu heyecanı da yineleyen Gül, bütün bunların haricinde ve bunları destekleyen en önemli unsurun ise ekiplerinin olduğunun altını çizdi. Sektöründe son derece deneyimli olan üst düzey ekibin bu başarının mimarı olduğunu belirten Gül, acentelerin üretim ve proje üretme konusunda ekiplerinin kapısını bundan sonra daha sık çalacağından da emin olduğunu belirterek, tüm ekibini sevgi ve şükranla kucakladığını belirterek sözlerini tamamladı.

Aveon Global Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kerim Bağdaş ise Gül’ün sözlerini pekiştirir nitelikte sözlerle devam etti. Bağdaş, üst yönetimde bulunan tüm arkadaşlarının ortalama tecrübe süresinin 20 yıl olmasının sektörde önemli bir klasman olduğunu ve bunu acenteler toplantısında bir defa daha gördüklerini belirtti. Hepsini ayrı ayrı tebrik eden Bağdaş, katılım gösteren tüm acentelere tekrar teşekkür etti.

Etkinliğe üst yöneticileri ile katılarak acente ve misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya çalışan üst yönetimde Genel Müdür Kemal Gül ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kerim Bağdaş’ın yanı sıra; Genel Müdür Yardımcıları Melek Yılmaz, Oya Yıldız, Nilgün Kandemir, Handan Demir, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Emrah Yaşar, Hukuk Müşaviri Ümit Eren, Grup Müdürleri; Turgay Özkan, Ercan Görmüş, Gül Topçuoğlu, Fatma Uzun, Ömer Şahin; Bölge Müdürleri Serkan Delil, Erhan Özkan, Mehmet Karakoç, Eren Gürakar, Beyza Uslu, Mürşit Kafkas, Ali Bülent Atmalı, Murat Ersöz, Alper Kartum şirket adına çok önemli bir yeri olan Kıbrıs Acenteler Toplantısı etkinliğine katılım sağladı.

İlginizi Çekebilir