KASiDER’in 2. Olağan Genel Kurul toplantısı Quick Tower’da gerçekleşti

 KASiDER’in 2. Olağan Genel Kurul toplantısı Quick Tower’da gerçekleşti

KASİDER, 2. Olağan Genel Kurul toplantısını Maher Holding, Quick Sigorta ve Corpus Sigorta ev sahipliğinde Quick Tower’da gerçekleştirdi.

KASİDER, 2. Olağan Genel Kurul toplantısı Maher Holding, Quick Sigorta ve Corpus Sigorta  ev sahipliğinde Quick Tower binasında gerçekleşti. 10 Mayıs’ta gerçekleşen toplantıda yapılan seçim sonucunda derneğin kurucu başkanı olan Sema Tüfekçiler yeniden başkanlığa seçilirken seçime listeli olarak katılan Tek Liste, haziruna ait tüm oyları alarak oy birliği ile 3 yıllık yönetim ve denetim kuruluna seçildi.

Seçim sonrası konu ile ilgili olarak konuşma yapan Sema Tüfekçiler, “Yeni dönemde bir çok önemli projemizi hayata geçireceğiz. Bu yıl kurucu yönetim kurulumuzdan farklı olarak, 4 erkek üyemiz yönetim kurulumuza katıldı. Kadın ve erkek ortak sinerjisini tüm etkinliklerimizde olumlu bir yönde kullanarak, kadın konusu üzerinde hep beraber çalışmalar yapacağız. Eğitim, mentorluk, Öğrenci Kardeşim Projesi, yönetim kurullarında daha çok kadın olmasını teminen geliştirdiğimiz proje, İşte Eşit Kadın Sertifikası’nın sektörde yaygınlaştırılması ve ilk olacak Sigorta Sektörü Kadın Zirvesi’ni organize etmek ve Türkiye ev sahipliğinde bunu uluslararası bir organizasyon haline dönüştürmek öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Sektörümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum “ dedi.

Yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu asil ve yedek üyeler ise şu şekilde:

YK ASİL YK HUKUK DANIŞMANI YK SOSYAL MEDYA İLETİŞİM DANIŞMANI YK YEDEK DK ASİL DK YEDEK
Sema Tüfekçiler

 

 

 

 

Av. Şeyda Karayazgan

 

 

 

Murat Çiftçi

 

Yağmur Aksudoğan

 

Ebru Sakine Şevli

 

İlayda Üsküner

Nihal Asker
Ali Aktuğ Fatoş Atay Cansel Uzan Seda İçin Taymez
Emre Buğday  

Şule Şentürk

Seydi Demir Ezgi Nur Kaya Meltem Yiğit
Abdullah Özcan Ala Birsen
Banu Tuncel Serpil Akyol Erden

 

İlginizi Çekebilir