KASİDER’den SEDDK ziyareti

 KASİDER’den SEDDK ziyareti

Kadın Sigortacılar Derneği, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Akif Eroğlu’na nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Kadın Sigortacılar Derneği (KASİDER) Başkanı Sema Tüfekçiler önderliğinde tüm yönetim kurulu üyeleri, 5 Ekim2022 günü SEDDK Başkanı olarak atanması sebebiyle Mehmet Akif Eroğlu’nu ziyaret ettiler.

Yapılan görüşmede, derneğin kuruluşundan bu yana yapılan tüm organizasyonlar hakkında kısa bilgiler verildi. SEDDK Başkanı Eroğlu, sektörün regülatör kurumu olarak tüm paydaşların hak ve menfaati için çalıştıklarını belirtirken, sivil toplum kuruluşları ve sigorta tabanı ile yakın temasın önemine dikkat çekti. Toplantıda, ortak projeler geliştirilmesi konusunda mutabık kalındı.

Görüşme sonrası açıklama yapan KASİDER Başkanı Sema Tüfekçiler, SEDDK Başkanı Mehmet Akif Eroğlu’nun her zaman çözümcü yaklaşımları, sektörü bütünsel olarak ele alışı ve enerjisi ile endüstrimize büyük katkıları olacağını ifade etti.

Ekibine ve Eroğlu’na başarılar dileyen Tüfekçiler,toplantıların rutin hale getirilmesi ve icraata yönelik devam etmesi gerektiğinin altını önemle çizdi

İlginizi Çekebilir