KASİDER’den​ Cumhuriyetin 100. yılında 100 hasarcıya eğitim

KASİDER; TSEV, BIMTES ve sektör duayenleri iş birliği ile endüstriyel yangın hasarları ile ilgili olarak teknik bir eğitim programını sektöre kazandırıyor.

Kurulduğu günden bu yana sektörde ses getiren işlere imza atan Kadın Sigortacılar Derneği & KASIDER, bu defa TSEV & BIMTES ve sektör duayenleri iş birliği ile sektörde çok fazla ihtiyaç duyulan endüstriyel yangın hasarları ile ilgili olarak teknik bir eğitim programını sektöre kazandırıyor.

​Mart 2024 yılında başlayacak olan bu program çok kıymetli Eğitmenler eşliğinde 59 saat sürecek ve sonunda KASIDER tarafından sertifikalar Sigorta Haftası içerisinde katılımcılara dağıtılacaktır. Sektördeki Hasar Duayenleri kıymetli tecrübe ve deneyimlerini katılımcı arkadaşlar ile paylaşacaklar ve toplantı sonunda yazılı bir çıktı olarak ortak karar niteliğinde bir bildirge yayınlayacaklar. Bu sonuç bildirgesi Gedik Üniversitesi kıymetli hocaları Esra İşbilen Duru ve Janberk Okan tarafından akademik bir çerçevede hazırlanacaktır.

​Cumhuriyetin 100. yılına özel olarak 100 hasarcı arkadaşımızın eğitilmesi planlanan bu program BİMTES tarafından desteklenmekte ve finanse edilmektedir.

İlginizi Çekebilir