KASİDER Kadınlar Gününü Metaverse’te kutladı

 KASİDER Kadınlar Gününü Metaverse’te kutladı

KASİDER, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Metaverse evreninde tüm sigorta sektörünü bir araya getirerek bir ilke imza attı.

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için düzenlenen etkinlikte Türkiye Sigorta, Axa Sigorta, Generali Sigorta, Chubb, Türk Nippon Sigorta, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği ve RS Otomotiv’in sponsorluğu ile metaverse evreninde bütün sigortacılar buluştu.

Gecede videolarıyla ve daha sonrasında canlı olarak bağlanan Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli, Axa Sigorta Genel Müdürü Yavuz Ölken, Generali Sigorta Genel Müdürü Sylvain Emilien Christian Ducros, Chubb Genel Müdürü Emre Buğday, IBS Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Murat Çiftçi, Kadınlar Günü ve dernek ile ilgili olarak görüşlerini dile getirdiler. Avukat Begüm Tekin, Kadınlar Gününün önemi ve anlamı hakkında izleyenleri bilgilendirdi. Darüşşafaka Okulları Genel Müdürü Ebru Arpacı ve Darüşafakalı başarılı iki kız öğrencinin konuşması ardından Erdal Uzunoğlu Networking’in önemi hakkında konuştu.

Konuşmaların ardından amfi tiyatroda DJ performansı gerçekleşti. Herkesin bir arada olduğu ve eğlendiği gece sonunda katılımcılar iyi dileklerini ileterek geceden ayrıldı. Geceye ev sahipliği yapan Sigortacı Gazetesi’nin Maslak ofisinde KASİDER Yönetim Kurulu Üyeleri ve Team Marketing yöneticilerinden Yosun Haktanır ve İlker Sırtıkırmızı’nın eşlik etmiş olduğu gece kesilen pasta ile son buldu.

İlginizi Çekebilir