İleri Düzey Eğitim Programları (İSEP) Muhasebe ve Finans eğitimi başlıyor

 İleri Düzey Eğitim Programları (İSEP) Muhasebe ve Finans eğitimi başlıyor

TSEV, İleri Düzey Eğitim Programları’nın (İSEP) bahar dönemini Mart ayında başlatıyor. 2021 yılı ilkbahar dönemi için “Muhasebe ve Finans” branşı 2 Nisan’da başlamak üzere planlandı. İleri Düzey Yangın & Mühendislik ve İleri Düzey Reasürans branşı sonbahar döneminde başlamak üzere planlanacak.

2009 yılından bu yana, yılda bir kez olmak üzere, toplam 6 branşta açılan İSEP, sigorta sektörünün tek proje ve uygulama odaklı eğitim programı olma özelliğini taşıyor. Programlarda konular, sektörün üst düzey yönetici ve uzmanları ile kamu bürokratları tarafından, sektörel uygulamalar, vaka çalışmaları, yaşanmış örnekler ve en iyi uygulama örnekleri ile inceleniyor.

2021 yılı ilkbahar dönemi için “Muhasebe ve Finans” branşı 2 Nisan’da başlamak üzere planlandı. İleri Düzey Yangın & Mühendislik ve İleri Düzey Reasürans branşı sonbahar döneminde başlamak üzere planlanacak.

İSEP’in dersleri genellikle hafta içi akşam iki gün olarak planlandı. Zaruri durumlarda hafta sonu da eğitim konulabiliyor. Programdan mezun olabilmek için proje hazırlanıyor ve sunuluyor. Detaylı bilgi ve kayıt için tsev.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir