Generali Sigorta’nın yeni CEO’su, Generali Sigorta Sakarya Bayan Voleybol Spor ile bir araya geldi

 Generali Sigorta’nın yeni CEO’su, Generali Sigorta Sakarya Bayan Voleybol Spor ile bir araya geldi

Generali Sigorta’da CEO ve Genel Müdürlük görevine getirilen Sylvain Ducros, Generali Sigorta Sakarya Bayan Voleybol Spor ile bir araya geldi.

Generali Sigorta’da CEO ve Genel Müdürlük görevine getirilen Sylvain Ducros, geçen sezon kadınlar Voleybol 2. Ligi’ni namağlup şampiyonlukla tamamlayan ve Kadınlar 1. Ligi’ne yükselen Generali Sigorta Sakarya Bayan Voleybol Spor ile bir araya geldi. Generali Sigorta, Ağustos 2020 döneminde, Sapanca’da düzenlenen basın toplantısıyla Sakarya Bayan Voleybol Spor ile sponsorluk anlaşması imzalamıştı. İstanbul’da gerçekleşen ve Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, Antrenör İdris Demir ve takım oyuncularının hazır bulunduğu buluşmada Generali Sigorta CEO’su Sylvain Ducros, takıma hedefleri yolunda başarılarla dolu bir sezon dileklerini iletti.

SPONSORLUĞA ÖZEL FORMA HEDİYE EDİLDİ

Buluşmada yeni sezona ve işbirliğine özel tasarlanan forma, Kulüp Başkanı Ömer Bektaş tarafından Sylvain Ducros’a hediye edildi. Yeni sezonda Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele edecek takım, anlaşmaya çerçevesinde maçlarına yeni formasıyla çıkacak. Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor, Kadınlar 1. Ligi B Grubu’ndaki ilk karşılaşmasında kendi evinde Nevşehir Belediye’yi konuk edecek. Karşılaşma 11 Ekim Pazar günü oynanacak.

İlginizi Çekebilir