Generali Sigorta Süper Evim Konut Sigortası’nda asistans hizmetleri dikkat çekiyor

 Generali Sigorta Süper Evim Konut Sigortası’nda asistans hizmetleri dikkat çekiyor

Generali Sigorta, Süper Evim Konut Sigortası ürünü ile evlerde yaşanabilecek acil durumlara sunduğu asistans hizmetler ile de dikkat çekiyor. Ürün ile sunulan “Konut Acil Durum Hizmetleri” paketi, 7/24 profesyonel asistans desteği ile sigortalıların hayatlarını kolaylaştırıyor.

Generali Sigorta’nın sunduğu esnek teminat paketleri ile her bütçe ve ihtiyaca göre tamamen isteğe bağlı olarak özelleştirilebilen Süper Evim Konut Sigortası, evlerde yaşanabilecek acil durumlara sunduğu asistans hizmetler ile de dikkat çekiyor. Süper Evim Konut Sigortası ile sunulan ve petek temizliği, kombi ve klima bakımı, tuvalet ve musluk arızaları, yürüyen haşere temizlik hizmeti, halı yıkama hizmeti ve koltuk temizleme gibi hizmetleri kapsayan “Konut Acil Durum Hizmetleri” paketi, 7/24 profesyonel asistans desteği ile sigortalıların hayatlarını kolaylaştırıyor.

“Konut Acil Durum Hizmetleri” paketi altında sunulan asistans hizmetleri ve sigortalıya sağlanan faydalar şu şekilde:

KOMBİ VE KLİMA BAKIM HİZMETİ

Hizmet ağı içerisinde yer alan anlaşmalı servislerle sigortalının evindeki kombi ve klimanın bakım hizmeti, yılda 1’er defaya mahsus ücretsiz olarak veriliyor. Tamirat işlemlerinde işçilik ve yedek parçada asgari %10 olmak üzere %30’a varan indirim sağlanıyor.

TUVALET VE MUSLUK ONARIM HİZMETİ

Sigortalının konutundaki musluklarda yaşanacak olan kırılma, patlama, arıza nedeni ile acil tamir-değişim gerektiren durumlarda konuta bir tesisatçı yönlendiriliyor ve tamiratı-değişim gerçekleştiriliyor.

YÜRÜYEN HAŞERE KONTROLÜ VE TEMİZLİĞİ

Anlaşmalı haşere temizlik ve ilaçlama şirketlerinden yılda 1 kez ücretsiz olarak yürüyen haşere kontrolü ve temizliği hizmeti sağlanıyor.

HALI YIKAMA HİZMETİ

Anlaşmalı halı yıkama firmaları tarafından, Süper Evim konut poliçesi sahibi sigortalılar yılda 1 kez 6 m2 makine halısı yıkama hizmetinden ücretsiz, kalan yıkama hizmetinden de indirimli olarak faydalanabiliyor.

KOLTUK YIKAMA HİZMETİ

Anlaşmalı servislerde yılda 1 defaya mahsus sigortalı konutta bulunan 1 adet koltuk takımı yıkatılması ücretsiz olarak yapılıyor. Sigortalılar diğer koltuk temizleme hizmetlerinde ise %40’a varan indirimlerden yararlanıyor.

EVİMİN USTASI

Süper Evim poliçesinde Gold Paket satın alan sigortalılar aynı zamanda yılda 3 defa beyaz eşya montaj/ demontaj, aksesuar montaj, kapı kilit değişimi, avize montaj, elektrik tesisatının gözden geçirilmesi, güvenlik kontrollerinin yapılması ve elektrik tesisat ayarlamaları hizmetlerinden faydalanabiliyor.

İlginizi Çekebilir