Generali Sigorta işyeri sigortaları hakkında 5 önemli detayı paylaştı

 Generali Sigorta işyeri sigortaları hakkında 5 önemli detayı paylaştı

Generali Sigorta, birçok riskten kolayca korunmak isteyen işletmelere fayda sunacak 5 önemli bilgiyi paylaştı.

İşyeri sigortası yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, deprem, fırtına, sel su baskını,cam kırılması, kasa, vb. birçok riske karşı işyerlerini ve içerisindeki makine, demirbaş ve ürünleri koruyan sigorta poliçesidir. Generali Sigorta, birçok riskten kolayca korunmak isteyen işletmelere fayda sunacak 5 bilgiyi paylaştı.

TEK BİR POLİÇE İLE İŞLETMELERE GÜVENCE

İşyerine ait talep edilen evraklar beyan edildikten sonra, işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçları tek bir poliçe ile kolayca güvence altına alınmaktadır. Modüler işyeri sigorta türleri ise, işletmelere kendi teminat paketlerini oluşturmasına olanak tanırken, ihtiyaç dâhilinde olmayan teminatlara ekstra prim ödeme zorunluluğuna da son vermektedir.

İŞLETMELERİN ENDİŞELERİNİ ORTADAN KALDIRIYOR

İşyeri sigortası, işletmelerin müşterileri, çalışanları, makineleri, elektronik cihazları hatta işletme kârlarına dair endişeleri de ortadan kaldırmaktadır. İşletmeler, işyeri sigortası yaptırarak varlıklarını birçok alanda güvence altına alabilmektedir.

RİSKLERDEN KORUNMA AVANTAJI

İşyeri sigortası, işletmelerin iç ve dış piyasada güçlü bir şekilde yer almalarını ve risklerden korunmalarını sağlayan temel dayanaklardan biridir. Poliçeler, işletmelerin sektörlerine göre farklılaşan ihtiyaçlarına geniş teminatlar sunmaktadır.

MODÜLER İŞYERİ SİGORTALARI

Son dönemlerin en gelişmiş sigorta hizmetlerinden biri olan modüler işyeri sigortaları, esnek yapısı ile işletmelerin kendi poliçe kapsamını belirlemesine olanak tanımaktadır. Modüler işyeri sigortaları, temel riskleri güvence altına alırken, işletmelerin tercihlerine göre ek paketler ile poliçe kapsamını genişletme seçeneği de sunmaktadır.

MODÜLER İŞYERİ SİGORTASI NASIL SATIN ALINIR?

İşletmelere kendi bütçelerine göre poliçe oluşturma imkanı sunan modüler sigorta ürünleri, acenteler üzerinden kolayca temin edilebilmektedir.

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir