Generali Sigorta gençlerin eğitimine destek olmaya devam ediyor

 Generali Sigorta gençlerin eğitimine destek olmaya devam ediyor

Generali Sigorta, her yeni açılan acente adına özel bir bağış yapıyor. Bu bağışlar, eğitim alanında faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşlarına aktarılacak.

Generali Sigorta, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk ilkeleri doğrultusunda hareket etmeye devam ediyor. Şirket, geçtiğimiz ay başlatılan yeni uygulama çerçevesinde, her yeni açılan acente adına özel bir bağış yapmayı taahhüt ediyor. Bu bağışlar, eğitim alanında faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşlarına aktarılacak, böylece gelecek nesillere destek sağlanacak.

Generali Sigorta, 2024 yılı itibariyle her yeni açılan acentesi adına bağış yapmaya başladı. Generali Sigorta, bu uygulamayı kalıcı hale getirme ve daha geniş kitlelere ulaştırma vizyonuyla eğitime destek noktasında güçlü adımlarla ilerlemeyi hedefliyor.

Dünyanın farklı coğrafyalarında faaliyet gösteren Generali Sigorta, eğitimin daha eşit şartlarda ve standartlarda sunulması için düzenli olarak desteklerini sürdürüyor. Bu bağlamda çocukların eğitimine destek olan çeşitli sivil toplum kuruluşlarına bağış yaparak katkı sağlayan Generali Sigorta, bu bağışlar ile birlikte dezavantajlı durumdaki gençlere eğitim fırsatları sunmak ve onların geleceğe güvenle bakmalarına yardımcı olmak için kolları sıvadı.

Generali Sigorta, yapılan bağışları The Human Safety Net rolü kapsamında değerlendiriyor ve iş ortaklarını da bu önemli iyilik hareketine katılmaya davet ediyor. Şirket, bu adımıyla iş ortaklarına ve topluma olan sosyal sorumluluğunu bir kez daha vurguluyor ve eğitimin önemine dikkat çekerek gelecek nesillerin güçlenmesine katkı sağlama hedefini güçlendiriyor. Generali Sigorta, iş ortaklarıyla birlikte daha güçlü bir toplum inşa etme yolunda adımlar atmaya devam ediyor. Şirket, gelecekte de topluma fayda sağlayacak projelerde yer almayı ve etkili çözümler sunmayı sürdürmeyi amaçlıyor.

İlginizi Çekebilir