Fibaemeklilik Acenteler Toplantısı’nda birlikte en iyiye dedi

 Fibaemeklilik Acenteler Toplantısı’nda birlikte en iyiye dedi

Fibaemeklilik, 17-19 Mayıs tarihlerinde Kıbrıs’ta acenteler toplantısını gerçekleştirdi. “Birlikte En İyiye” sloganıyla düzenlenen organizasyona Fibaemeklilik üst düzey yöneticilerinin yanı sıra 50’ye yakın acente katıldı.

Fibaemeklilik her yıl düzenlediği Acenteler Toplantısı’nı 17-19 Mayıs tarihlerinde Kıbrıs’ta gerçekleştirdi. Pandemi sürecinde online olarak gerçekleştirilen etkinlik bu yıl fiziki ortama taşınırken, “Birlikte En İyiye” sloganıyla düzenlenen organizasyona Fibaemeklilik üst düzey yöneticilerinin yanı sıra 50’ye yakın acente katıldı.

FİBAEMEKLİLİK YENİ DÖNEM STRATEJİLERİ PAYLAŞILDI

Geleneksel dağıtım kanalları dışında farklı iş modelleriyle öne çıkan şirketin yeni dönem stratejilerinin yanı sıra yeni ürün ve hizmet detaylarının paylaşıldığı organizasyonda, acentelere Elmas, Yakut, Zümrüt, Safir ve Kuvars isimli yeni segmantasyon yapısı hakkında bilgi verildi. Üretim ve gelişime bağlı acente segmentasyonu ile fark yaratan ve lider acenteler de ödüllendirildi.

Acentelerin katılım gösterdiği simülasyonla Emeklilik Fonlarının Zamanda Yolculuğu etkinliğinin gerçekleştirildiği organizasyonda, gerçek ve güncel veriler üzerinden fonların piyasalardaki haberlere bağlı olarak değişim sonuçları test edildi.

‘Fİ’PORTAL İLE ACENTELERİMİZİN İŞLERİNİ KOLAYLAŞTIRACAĞIZ’

Acenteler Toplantısı’nda en fazla, acentelerin dijitalleşmesine ve kendi kanallarında güçlenerek büyümesine dikkat çektiklerine belirten Fibaemeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu şunları söyledi: “Bizi sektörde öne çıkaran ve müşterilerimizin gözünde farklı kılan en güçlü yanımız güçlü teknolojik altyapımız. Dijitalleşme alanındaki deneyimimizi Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 800’den fazla, anlaşmalı acentemize de açmak ve onları uzaktan satış konusunda daha güçlendirmek istiyoruz.  Son olarak satış sürecimizin etkinliği arttırmak, daha da hızlandırıp basitleştirmek ve siber güvenliğini daha da güçlendirmek üzere yeni satış platformumuz Fi’Portal’ı hayata geçirdik. Satış kanallarının ihtiyacına cevap verecek her türlü verinin tek ekrandan sunulduğu bu hizmetimizle acentelerimizin işlerini kolaylaştıracağız.”

İlginizi Çekebilir