Evinizden çıkmadan kendinizi geliştirebileceğiniz online akademiler

 Evinizden çıkmadan kendinizi geliştirebileceğiniz online akademiler

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de eğitimlerin zorunlu olarak dijitalleştiği bu dönemde birçok büyük şirket online ve ücretsiz eğitimler vermeye devam ediyor. Evde kalırken kendinizi geliştirmeye devam etmek ya da yeni bir branşa yönelmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız bu listeye bir göz atmanızda fayda var.

Koç Akademi

online-eğitim

Koç Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve bugüne kadar Koç Holding çalışanları ve ailelerinin gelişimi için kullanılan Koç Akademi, COVID-19 salgını ile beraber ücretsiz olarak herkesin erişimine açıldı. Bilişim teknolojileri, aile, hobi, kişisel gelişim, sağlık ve yaşam olarak 5 kategoriye ayrılan bu eğitim plaformunda, bilişim teknolojileri kategorisinde programlama, WordPress, YouTube içerik üretimi ve sosyal medya yönetimi alabileceğiniz eğitimlerden sadece birkaçı.

Buradan ulaşabilirsiniz

İndirmek için:

İstanbul İşletme Enstitüsü

online-eğitim

Birçok farklı konuda e-sertifika programı veren İstanbul İşletme Enstitüsü’nde eğitimler genellikle ücretli olsa da Blog Yazarlığı, Risk Tabanlı Düşünme ve Yazılım ve daha çok sayıda kurs tamamen ücretsiz. Aldığınız eğitimlerin ardından sınava girdiğiniz sınav sonucunda alacağınız e-sertifikayı özgeçmişinizde de kullanabilirsiniz.

Buradan ulaşabilirsiniz

Khan Akademi

online-eğitim

Herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim imkânı sağlamayı amaçlayan Khan Akademi, 190 ülkede, 36 dilde hizmet veriyor. 10 binden fazla ders videosu ve 150 binden fazla interaktif alıştırma bulunan platformda, Türkçe dersler de yer alıyor. Platform üzerinden, ilkokuldan liseye, okul derslerinin yanı sıra aritmetikten fiziğe, finanstan sanat tarihine birçok alanda ders alabilme imkanı var.

Buradan ulaşabilirsiniz

Turkcell Akademi

online-eğitim

2018 yılında UNESCO tarafından mobil öğrenme alanındaki en başarılı 60 uygulama arasında gösterilen Turkcell Akademi, finans, pazarlama, teknoloji, girişimcilik ve inovasyon gibi eğitimlerin yanı sıra sınavlara hazırlık ve sertifika programlarına da yer veriyor. Ayrıca “Pratik İngilizce Dersleri” sayesinde sık kullanılan İngilizce kalıplarına ulaşabiliyor, “Haberlerle İngilizce” derslerinde ise güncel haberlerde geçen İngilizce kelimelerini öğrenebiliyorsunuz. Microsoft Office, Photoshop ve WordPress eğitimleri de bu platform üzerinden almak mümkün.

Buradan ulaşabilirsiniz

Global Enstitü

online-eğitim

Global Enstitü eğitim programları, Yaşam ve Sağlık, Mesleki Gelişim, Kişisel Gelişim, Sanat ve Bilim olarak 5 farklı kategoriye ayrılmış. Ürün Satışı, Temel Gazetecilik ve Anne Sağlığı gibi çok farklı konularda eğitim kategorileri bulunuyor. Eğitimlere ücretsiz bir şekilde katılabiliyorsunuz. Ayrıca almak istediğiniz eğitimler hakkında diğer katılımcıların yorumlarını da görebiliyorsunuz.

Buradan ulaşabilirsiniz

İlginizi Çekebilir