Eureko Sigorta müşterilerine içiniz rahat olsun diyor

 Eureko Sigorta müşterilerine içiniz rahat olsun diyor

Eureko Sigorta, yeni reklam kampanyasında olası riskleri müşterilerinin yerine düşünerek, sigortalılara “İçiniz Rahat Olsun” diyor.

Müşteri odaklı ürün ve çözümleriyle öne çıkan Eureko Sigorta; yeni dijital kampanyasını yayınladı. Reklam filmlerinde “Eureko Sigorta Düşünmüştür Kesin” sloganıyla olası tüm riskleri müşterilerinin yerine düşündüğü mesajını veren marka, onlara yalnızca güzel şeyler düşünmeyi bıraktığını anlatıyor. Üç farklı kopya ile dijital mecralarda yayına giren kampanya; evi, arabası veya iş yeriyle ilgili korkulu senaryolar düşünmek yerine keyifli ve mizahi konulara dair akıl yürüten kahramanlara yer veriyor. Böylelikle Eureko Sigorta, izleyicilerde endişe duygusu uyandıran bir iletişim yerine olumlu duygular yaratan eğlenceli bir dili benimsiyor. Kreatif ajansı Medina Turgul DDB ve yapım şirketi Yapar İstanbul olan reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda Mehmet Güney oturuyor.

YENİ DİJİTAL KAMPANYA YAPAY ZEKÂ İLE EN DOĞRU MECRADAN TÜKETİCİLERE ULAŞIYOR

Son teknolojileri stratejik iletişim çalışmalarına entegre eden Eureko Sigorta, reklam kampanyasını hedef kitlelere etkili bir şekilde ulaştırmak için yapay zekâ temelli bir uygulamadan yararlanıyor. Şirket, tüketici beklentilerine en iyi şekilde cevap verebilmek için ürün ve çözüm geliştirmede kullandığı demografik ve davranışsal veriyi, yapay zekâdan yararlanarak reklam kampanyasını doğru bir hedeflemeyle müşterilerine sunmak için kullanıyor. Eureko Sigorta, Türkiye’de bu inovatif uygulamayı benimseyen ilk şirketlerden biri olarak öne çıkıyor.

Eureko Sigorta Pazarlama ve Dijital Kanallar Kıdemli Direktörü Burcu İsmailoğlu İpek, yeni reklam kampanyası ile ilgili şunları söyledi: “Şirket olarak misyonumuz, müşterilerimize geleceğe güvenle bakabilecekleri ürün ve hizmetler sunarak, onlara iç rahatlığı sağlamak.  Gündelik hayatta zaten zorlu dönemlerden geçebiliyoruz. Bu yüzden Eureko Sigorta olarak müşterilerimizin hayatından sigortayla ilgili kısmı devralıp, onlara yalnızca güzel şeyler düşünmeyi bırakıyoruz. Müşteri odaklı bu yaklaşımımızı pazarlama ve iletişim çalışmalarımızda da uyguluyoruz. Tüketici beklentisini anlamak için elde ettiğimiz veriyi, yapay zekâ ile kampanyamızın doğru kitlelere ulaşması için kullanıyoruz. Yapay zekâyı bu şekilde kullanan Türkiye’deki ilk markalardan biriyiz. İnovatif yaklaşımımız ve yenilenen yüzümüzle Eureko Sigorta olarak sigortalılar için gönül rahatlığı sunmaya devam edeceğiz.”

Filmleri buradan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir