Doğa Sigorta ve İstanbul Topkapı Üniversitesi’nden anlamlı iş birliği

 Doğa Sigorta ve İstanbul Topkapı Üniversitesi’nden anlamlı iş birliği

Doğa Sigorta, İstanbul Topkapı Üniversitesi’nin akademik kadrosu ile birlikte kadınlara özel 4-7 Mart haftasında online eğitim programı hazırladı. Doğa Sigorta’nın güçlü sosyal sorumluluk bilinci ile oluşturduğu, İstanbul Topkapı Üniversitesi’nin akademik kadrosu tarafından 4-7 Mart arasında online olarak düzenlenen eğitim programı bu yıl da yoğun ilgi ile tamamlandı.

Doğa Sigorta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, ülkemizin tüm kadınlarına yönelik gerçekleştirdiği ve geleneksel olarak her yıl düzenlediği online eğitimler ile kutladı.

%58 kadın çalışan oranına sahip olan Doğa Sigorta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bu yıl da unutmadı ve İstanbul Topkapı Üniversitesiyle anlamlı iş birliğine devam etti. Doğa Sigorta, grup üniversitesi, İstanbul Topkapı Üniversitesi’nin değerli akademik kadrosu ile birlikte kadınlara özel 4-7 Mart haftasında online eğitim programı hazırladı. Doğa Sigorta’nın güçlü sosyal sorumluluk bilinci ile oluşturduğu, İstanbul Topkapı Üniversitesi’nin akademik kadrosu tarafından 4-7 Mart arasında online olarak düzenlenen eğitim programı bu yıl da yoğun ilgi ile tamamlandı.

Programdaki online eğitim içerikleri ise şöyleydi:

  • 4 Mart “Kadınlarda Fiziksel Aktivitenin Önemi” Dr. Öğr. Üyesi Gülsüm Yılmaz
  • 5 Mart “Toplumsal Cinsiyet Bağlamında Moda” Doç. Dr. Nihan Akdemir
  • 5 Mart “Kadının Güçlendirilmesinde Psikolojik Yaklaşımlar” Dr. Öğr. Üyesi Melike Ceylan
  • 6 Mart “Gastronomi Dünyasında Kadının Rolü” Doç. Dr. Gül Yılmaz
  • 7 Mart “Dünyada Kadın Hareketleri ve Küresel Kız Kardeşlik” Doç. Dr. Zeynep Banu Dalaman

Sponsorluk ve sosyal sorumluluk projelerinde ülkemizde özellikle spor ve eğitimin gelişmesine yönelik çalışmalar yürütmeyi prensip edinen Doğa Sigorta, İstanbul Topkapı Üniversitesi ile grup markalarını bir araya getiren, çalışan eğitim ve potansiyellerini geliştiren eğitim programlarıyla beraber, kadınlara yönelik yaptığı çalışmalarını da sürdürmeye devam edecek.

İlginizi Çekebilir