Denise Nart Brokerslink’in yeni Avrupa Bölge Müdürü oldu

 Denise Nart Brokerslink’in yeni Avrupa Bölge Müdürü oldu

Denise Nart’ın Avrupa Bölge Yöneticisi görevine atandığını duyurdu. Denise NART, 38 Avrupa ülkesindeki Brokerslink ortağı ve bağlı kuruluşlarıyla birlikte çalışacak.

Global çapta bağımsız bir sigorta brokerlik şirketi olan Brokerslink, 12 Nisan 2021 tarihli  duyurusuyla Denise Nart’ın Avrupa Bölge Yöneticisi görevine atandığını duyurdu. Denise NART, 38 Avrupa ülkesindeki Brokerslink ortağı ve bağlı kuruluşlarıyla birlikte  çalışacaktır. Tüm bu brokerlerin iş birliği ile uluslararası ticareti güvence altına almaları için yeni  fırsatlar geliştirerek Brokerslink’in Avrupa’daki ve dünyadaki konumunu daha da  güçlendirecektir. Denise NART, Brokerslink’in Türkiye’deki ortağı olan NART Sigorta ve  Reasürans Brokerliği’nde global müşteriler, reasürans ve iş geliştirme alanlarından sorumlu  Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkan Yardımcısıdır 

Denise NART yerel ve global sigorta ve brokerlik dünyasında ki göze çarpan kariyer gelişiminin  yanı sıra, sigorta endüstrisindeki genç girişimcileri, kadınları ve meslek örgütlerini içine alan  sivil toplum örgütlerinde önemli katkıları olan bir iş insanı; kendisi Türkiye Kadın Sigortacılar  Derneği’nin (KASiDER) kurucu üyesi, Genç Profesyoneller ve İş İnsanları Derneği (GYiAD)  yönetim kurulu üyesi ve Türkiye Sigorta ve Reasürans Brokerliği Derneği eski yönetim kurulu  üyeliklerinde bulunmakta. 

Denise NART, 2 yıllığına atandığı Avrupa Bölge Başkanlığı’nı Sn. Christos Gavriel’den devralıyor. 

Brokerslink Başkanı José Manuel Fonseca; 

Denise NART’ın genç ve yenilikçi çehresiyle yeni görevine atanması, düşünce, ilham çeşitliliğine  inanan Brokerslink ağının etkin büyümesine kararlı bir ivme kazandıracak önemli  adımlarımızdan bir tanesidir. Yeni Avrupa Bölge Başkanımız olarak, kendisinin enerjisi ve  sektörümüze olan tutkusu hem Avrupa’daki hem de küresel ağımızdaki ortaklarımız ve  iştiraklerimiz arasında yeni fikirleri ve iş birliğini ateşleyecek ve destekleyecektir.  

“Ayrıca son iki yıldır görevini başarıyla yerine getiren Christos’a, özverili çalışması ve Avrupa  Bölge Müdürü rolünü şekillendirmedeki kararlılığı için teşekkürü de bir borç bilirim.” 

Denise NART; 

‘’ Öncelikle bu önemli göreve beni layık gördüğü için Brokerslink ailesine teşekkür ediyorum. Bu  görevi bölgedeki iş fırsatlarını artırmaya yardımcı olmak, Brokerslink ekibi ve Avrupa’daki  sayısız bağımsız broker ile iş birliği yapmak için harika bir fırsat olarak görüyorum.’’ Brokerslink ayrıca bu hafta Benjamin Boudeau-Raimbault’un Africa Bölge Müdürü ve Au Quang  Hien’in ise Asya-Pasifik Bölge Müdürü olarak atandığını duyurdu. 

Avatar

Esra Nur Mocu

esra@sigortacigazetesi.com.tr

İlginizi Çekebilir