Çocuklar için sanal yaz kampları

 Çocuklar için sanal yaz kampları

Sanal yaz kampları, çocukların, okullarından ve arkadaşlarından ayrılmak zorunda olduğu bu süreçte hem çevresiyle sosyal mesafeyi korumalarını hem de ebeveynleriyle beraber daha aktif olmalarını olanak sağlıyor. 4-17 yaş arasındaki çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlayacak bu yaz kamplarında onlarla hem eğlenip hem de İngilizcelerini geliştirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Maker Yaz Kampı

cocuklar-icin-sanal-yaz-kamplari

Maker yaz kampı, çocuklar için tamamen öğrenme üzerine odaklı bir online platformdur. Çocuğunuzun ilgi alanlarına göre bilim, teknoloji ve sanata odaklanabildiği web sitesinde çok sayıda ücretsiz etkinlik ve program yer alıyor.

Buradan ulaşabilirsiniz

Varsity Tutors Sanal Kampı

cocuklar-icin-sanal-yaz-kamplari

Profesyonel eğitmenler tarafından verilen ve çocuğunuzu yeni şeyler denemeye teşvik eden her online etkinliğin Pazartesi günü başlayıp Cuma günü biten oturumlar şeklinde olduğu bu sanal yaz kampı, tüm çocuklar için mükemmel bir seçim. Sanat, lego, dedektif ve masal gibi seçeneklerin olduğu kamp tamamen ücretsiz bir eğitim sunuyor.

Buradan ulaşabilirsiniz

Google Education

cocuklar-icin-sanal-yaz-kamplari

“Çocuklar hayal ederlerse başarırlar” mottosuyla 9-14 yaş grubu çocuklara Aandroid oyunları yapmayı, GIF oluşturmayı, emoji tasarlamayı ve müzik bestelemeyi öğreten Google Education eğitimleri tamamen ücretsiz.

Buradan ulaşabilirsiniz

Düşlerim Gerçekleşiyor Yaz Kampı

cocuklar-icin-sanal-yaz-kamplari

2009’dan beri İzmir’de 10-14 yaş grubu çocuklarla gerçekleştirilen Düşlerim Gerçekleşiyor yaz kampları 2020 yazında gönüllü ekip tarafından sanal ortama uyarlandı. Çoğu üniversite öğrencisi olan gönüllü ekip, bu yaz çocuklarla bir araya gelebilmek amacıyla Düşlerim Gerçekleşiyor Sanal Kampı’nı organize etmeye koyuldu. Sanal kampa katılan çocuklarla yapılan etkinlikler arasında; felsefe, dans, el becerisi, toplumsal cinsiyet, sağlık, yabancı dil atölyeleri ve grup oyunları gibi programlar yer alıyor.

Instagram ve web sitesi üzerinden kamp programları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gizem Tufan

İlginizi Çekebilir