Clubhouse’ta Sigortacı Gazetesi ve SİGORTACI kulüplerine üye olmayı unutmayın

 Clubhouse’ta Sigortacı Gazetesi ve SİGORTACI kulüplerine üye olmayı unutmayın

Sigorta sektöründe tartışılacak birçok konu var. Clubhouse üzerinden açtığımız kulüplerimiz ise sektör paydaşlarının sesini duyurabilmesi için önemli bir araç. Sigortacı Gazetesi, yeni sosyal paylaşım platformu Clubhouse üzerinden sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Gelişmelerden geri kalmayın; Sigortacı Gazetesi ve SİGORTACI kulüplerine üye olmayı unutmayın. 

Sektörde tartışılacak çok konu var. Sigortacı Gazetesi olarak herkesi ilgilendiren konuları sektörün beraber değerlendirmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bunun için önemli bir platform sunan Clubhouse üzerinden açtığımız kulüplerimiz ise sektör paydaşlarının sesini duyurabilmesi için önemli bir araç.

Sigortacı Gazetesi, yeni sosyal paylaşım platformu Clubhouse üzerinden sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Konunun uzmanları ile sigortacılıkta eğitim ve itibarın önemi, sektörde cinsiyet eşitliği, teknoloji, yeni çıkan düzenlemeler ve sektöre etkileri gibi konuların tartışıldığı sohbetlerden geri kalmamak ve sesinizi tüm sektöre duyurmak istiyorsanız Clubhouse uygulamasından Sigortacı Gazetesi ve SİGORTACI kulüplerine katılmayı unutmayın!

KULÜBE KATILMAK ÇOK KOLAY

Clubhouse üzerinden Sigortacı Gazetesi ve SİGORTACI kulüplerine katılmak çok kolay. Tek yapmanız gereken Clubhouse uygulamasını başlatarak ekranın sol üstünde yer alan büyüteç simgesine tıklamak. Ardından Clubs (Kulüpler) sekmesini açarak SİGORTACI ve Sigortacı Gazetesi yazabilir, buradan kulüplerimize katılabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir