Aydın Elidar yeniden SİAD Başkanı seçildi

 Aydın Elidar yeniden SİAD Başkanı seçildi

Sigorta Araştırmacıları ve Uzmanları Derneği (SİAD) 20 Mart 2021 tarihinde İstanbul’da olağan genel kurulu toplantısı düzenledi. Genel kurulda tüm üyelerin oyu ile Aydın Elidar yeniden başkan seçildi.

Sigorta Araştırmacıları ve Uzmanları Derneği (SİAD) 20 Mart 2021 tarihli İstanbul’da olağan genel kurulu toplantısı düzenledi.

Türkiye genelinde hizmet veren tüm araştırma şirketlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda her geçen gün yaygınlaşan organize hasarlar konusu tartışıldı ve konuyla ilgili Organize Hasarla Mücadele Komitesi oluşturulduğu duyuruldu. Toplantıda yapılan dernek yönetim kurulu başkanlığı seçiminde tüm üyelerin oyu ile Aydın Elidar yeniden dernek başkanı seçildi.

SİAD tarafından yapılan açıklamanın tamamı ise şöyle:

“Sigorta Araştırmacıları ve Uzmanları Derneği (SİAD) olağan genel kurulu 20 Mart 2021 günü İstanbul’da yapılmıştır.
Türkiye genelinde hizmet veren tüm araştırma şirketlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda özellikle her geçen gün yaygınlaşan organize hasarlar konusu tartışılmış ve konuyla ilgili Organize Hasarla Mücadele Komitesi oluşturulmuştur. Dernek Yönetim Kurulu başkanlığına tüm üyelerin oyu ile Aydın Elidar yeniden seçilmiştir.”

20 Mart 2021 tarihli SİAD Genel Kurul toplantısı

İlginizi Çekebilir