Aveon Global ve Ozan SuperCard’tan büyük kampanya

 Aveon Global ve Ozan SuperCard’tan büyük kampanya

Aveon Global Sigorta, Ozan Elektronik Para A.Ş. ile iş birliklerine bir yenisini daha ekledi.

Sektörün genç ve dinamik şirketlerinden Aveon Global Sigorta, fintech sektörünün öncü şirketlerinden Ozan Elektronik Para A.Ş. ile iş birliklerine bir yenisini ekledi.

Yapılan iş birliği çerçevesinde, Aveon Global Sigorta’dan; kasko, konut, işyeri ve tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran tüm müşterilere Ozan SuperCard ile 50 lira nakit iade hediye edilecek.

9 Ocak 2023 tarihinde başlayan kampanyadan faydalanmak isteyenler tüm Türkiye’de yaygın bin civarında Aveon Global Sigorta acentesinden poliçe satın alabilecek. 31 Aralık 2023 tarihinde sona erecek kampanyadan faydalanmak isteyenler Google Play ve Appstore platformlarından Ozan SuperApp’i indirip yapacakları kayıt ve aktivasyon sonrasında bonuslarını otomatik olarak kazanabilecekler.

Sigortalılar ayrıca; Netflix, Spotify, Youtube Premium ve Exxen gibi dijital platformlarda %50’ya varan, Steam, Xbox, Playstation Store gibi oyun platformlarında %10’a varan ve daha pek çok farklı üye işyerinde gerçekleştireceği alışverişlerde nakit iade avantajından kartlarını kullandıkları sürece faydalanabilecekler.

Ozan Elektronik Para A.Ş. hakkında:

Ozan Elektronik Para A.Ş., BKM, Troy,Visa, Mastercard ve UnionPay lisans ve üyeliklerine sahip olan bir elektronik para kuruluşudur. Ozan SuperApp/SuperCard ürünleriyle son kullanıcılara bireysel finansal çözümler, Ozan Business ürünleriyle ise orta ve büyük ölçekli işletmelerin ve girişimlerin ödeme ve tahsilat konusundaki tüm ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Sanal ve fiziki POS, ödeme geçidi, bayi tahsilatı gibi hizmetleri ve QR kod, link ve mesajlaşma araçlarıyla ödeme alma gibi yenilikçi çözümleri bir arada sunabilen Ozan Elektronik Para A.Ş., 6493 sayılı kanun kapsamında faaliyet gösteren ve aynı zamanda 5464 sayılı üye işyerleriyle anlaşma yapan kuruluş yetkisine sahip bir elektronik para kuruluşudur.

İlginizi Çekebilir