Aveon Global Sigorta ve Petrol Ofisi’nden büyük kampanya

 Aveon Global Sigorta ve Petrol Ofisi’nden büyük kampanya

Her ay farklı kampanya ve projeleri hayata geçirerek ses getiren Aveon Global Sigorta, Petrol Ofisi ile yaptığı büyük kampanya ile 2023’ü 100’üncü yıla yakışır bir şekilde kapatmayı hedefliyor. 

Her ay farklı kampanya ve projeleri hayata geçirerek acente ve müşteri nezdinde hatrı sayılır bir volüm yakalamayı başaran Aveon Global Sigorta, Aralık ayındaki dev kampanyası ile 2023’ü 100’üncü yıla yakışır bir şekilde kapatmayı hedefliyor.

Petrol Ofisi ile yaptıkları kampanya hakkında açıklamalarda bulunan Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, kampanyanın gücüne ve acente desteğine inandıklarını dile getirdi. Gül, 81 il ve 922 ilçe de toplam bin 900 akaryakıt istasyonu ile sektöründe lider olan Petrol Ofisi’nin kampanya ortağı olmasının ayrıca bir güç ve sinerji yarattığının altını çizdi. 1-31 Aralık tarihlerinde geçerli olacak kampanyanın acentelerden ve müşterilerden yoğun ilgi görerek 2024’de sürdürmeyi planladıklarını vurgulayan Gül, kampanyanın gücüne ve acente desteğine inandıklarını dile getirdi. Gül, 81 il ve 922 ilçe de toplam bin 900 akaryakıt istasyonu ile sektöründe lider olan Petrol Ofisi’nin kampanya ortağı olmasının ayrıca bir güç ve sinerji yarattığının altını çizdi. 1-31 Aralık tarihlerinde geçerli olacak kampanyanın acentelerden ve müşterilerden yoğun ilgi görerek 2024’de sürdürmeyi planladıklarını vurgulayan Gül, ‘’Acente Dostu Misyonu’’nun bir devamı olarak acentelerine yeni müşteri kazandırmada ve tutundurmada şirketlerinin her ay çok güçlü projeleri acentelerine kazandırdığının da altını çizdi. Bin 350 acente ve çalışanları ile beraber 10 bin kişilik büyük bir aile olmalarının kampanyanın asıl ruhu olduğunu da belirten Gül, kampanyada kendileri ile işbirliğinde duydukları heyecan ve ilgi sebebiyle CMO-proje mimarlarına ve Petrol Ofisi’ne teşekkür etti.

1-31 Aralık tarihleri arasında Aveon Global Sigorta acentelerinden satın alınan 15 bin-30 bin lira primli poliçelerde 500 lira, 30 bin lira üstü poliçelerde ise 750 lira akaryakıt çeki anında hediye edilecek. Çekler 1 yıl süre ile 1900 PO istasyonunda geçerli olacak.

Kasım ayı başında Esnaf Sigortacılığı lansmanını Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan ve TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken’in katılımı ile sektöre ve tüm kamuoyuna açan şirket, esnaf sigortacılığını da yine tüm acentelerine açarak yeni müşteri kazanımında sektörde bir ilke imza atmıştı.

İlginizi Çekebilir