Aveon Global İzmir Bölge Ofisi’ni görkemli bir törenle açtı

 Aveon Global İzmir Bölge Ofisi’ni görkemli bir törenle açtı

Bölgesel yayılımını her geçen gün artıran ve acente ve broker sayısı bin 350’yi bulan Aveon Global Sigorta, İzmir Bölge Ofisi’nin açılışını çok sayıda davetlinin eşliğinde gerçekleştirdi.

Bölgesel yayılımını her geçen gün artıran ve acente ve broker sayısı bin 350’yi bulan Aveon Global Sigorta, İzmir Bölge Ofisi’nin açılışını çok sayıda davetlinin eşliğinde gerçekleştirdi. Çok sayıda acente ve kurum temsilcinin bulunduğu açılışa ofisin bulunduğu plazanın prömiyer alanında yapıldı.

Tüm Ege Bölgesi’ne hizmet veren Bölge Müdürlüğü, yaklaşık 175 acente ve brokere hizmet verirken 2024 yılında bu sayıyı 300’e çıkarmayı hedefliyor. TARİŞ gibi bir çok kurumsal acenteye den hizmet veren bölge, elementer branşlar yanında özellikle tarım sigortaları konusunda ciddi potansiyele sahip.

Açılışta basına konuşan Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, İzmir Bölge Müdürlüğü’nün acentelerine sağladığı desteği ve hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşımalarında bölge ofisinin büyük rolü olduğuna değindi. Gül, özellikle taşra da bulunan acentelerin İzmir’e geldiklerinde ofislerinde onlara çalışma imkânı sunacaklarını da belirtti. Acente dostu misyonuna tavizsiz sahip çıktıklarını belirten Gül, Ege Bölgesi’nde bir çok belediye, meslek örgütü ve esnaf odaları ile ciddi anlaşmaları olduğunu belirterek tüm bu kanalları acentelerine kazandırmalarından dolayı acentelerinin duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bölge ofisinin modern mimariye sahip tarzıyla bölgesinde bilinen bir mekan olduğunun da altını çizen Gül, yeni ofisle beraber kadrolarının da artırılması için kolları sıvadıklarını belirterek sözlerine son verdi.

Açılış töreni zengin yemek servisi, canlı müzik ve basın demeçleri ve fotoğraf çekimleri ile sona erdi. Bölge müdürlüğü ve 2 uydu bölge ofisiyle hizmet veren şirket, ilerleyen günlerde Antalya ve Adana Bölge ofislerini yeni adreslerinde hizmete açmaya hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir