Aveon Global AGS ile 2024’e iddialı girdi

 Aveon Global AGS ile 2024’e iddialı girdi

Sektörün genç, inovatif ve yaptığı hizmet geliştirme yatırımlarıyla da adından sıkça söz ettiren şirketi Aveon Global, hasar anında müşteri deneyimini kolaylaştırmak ve memnuniyetini artırmak amacıyla AGS hizmet noktalarının 1 Ocak itibarıyla hizmete açtı. Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, “Sürdürülebilir ve kalıcı bir hizmet memnuniyeti için AGS hizmet noktalarına yatırım yapmayı ve dijital dünya ile bütünleştirmeyi öncelikle hedefliyoruz. Şirketimiz oldukça kısa zamanda büyük işler başardı, AGS de bunlardan birisi” dedi. Aveon Global Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. Kerim Bağdaş ise, “Çok büyük emek vererek hizmete açacağımız AGS hizmet merkezlerimizi çok yakında tüm Türkiye’de göreceğinize eminim. Aveon Global olarak AGS ile 2024 yılına damga vuracağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Sektörün genç, inovatif ve yaptığı hizmet geliştirme yatırımlarıyla da adından sıkça söz ettiren şirketi Aveon Global, hasar anında müşteri deneyimini kolaylaştırmak ve memnuniyetini artırmak amacıyla AGS hizmet noktalarının 1 Ocak itibarıyla hizmete açtı. Oto kaza branşındaki güçlü üretimine paralel olarak ‘’hasar ve sonrası müşteri memnuniyetini’’ pazar araştırmaları ile yakın markaja alan şirket sahadan gelen önerileri dikkate alarak tüm Türkiye’ye yayılmış 133 AGS hizmet noktasında müşterilerini karşılamaya başladı. Teknolojik alt yapı, müşteri deneyimine uygun crm, uçtan uça hasar lojistik zincirinin en üst seviyede kullanıldığı AGS hizmet noktalarının yıl sonuna kadar 250’ye bulması hedefleniyor. AGS hizmet noktalarının açılışı sebebiyle basında toplu olarak konuşan şirket üst yönetim ekibi sırayla söz alarak AGS’yi anlattılar.

Aveon Global Sigorta Genel Müdürü Kemal Gül, “İlk kurulduğumuz günden beri böyle bir hizmet noktasını kurma hedefimiz vardı. Şirketimizin oldukça hızlı büyümesi ve buna paralel olarak acente ve müşteri penetrasyonumuzun olgunlaşması sebebiyle 1 Ocak 2024 tarihinde başlamayı uygun gördük. AGS’lerin gerek nitelik ve gerekse de hız ve güler yüzü ile sektörde adından sıkça söz ettiren bir çekim merkezi olacağına inanıyoruz. 2024 yılında AGS servislerinin başarılarını sıkça duyacağız, klasman ve belirli akreditasyonlarını da tahsis etme noktasında çalışmalarımızı takvimimize aldık. Sürdürülebilir ve kalıcı bir hizmet memnuniyeti için AGS hizmet noktalarına yatırım yapmayı ve dijital dünya ile bütünleştirmeyi öncelikle hedefliyoruz. Şirketimiz oldukça kısa zamanda büyük işler başardı, AGS de bunlardan birisi ve en önemlilerinden birisi hatta, hiç mütevazi olmaya gerek yok bu başarı Aveon Global Sigorta’ya gönül veren tüm ekibimizin, 1400 acentemizin ve 300 bini aşkın müşterimizindir” dedi.

Aveon Global Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. Kerim Bağdaş ise, “Kemal beyin de bahsettiği gibi AGS hizmet noktaları bizim en büyük hayalimizdi. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle seferber olarak AGS hizmet noktalarını 133 noktada aynı anda açıyoruz. AGS ile acente ve müşterilerimize muhteşem bir hasar hizmet deneyimi vaat ediyor. AGS hizmet noktaları sadece bir hasar onarım merkezi değil aynı zamanda hasar yapan müşterilerimizin kendileri iyi hissedecekleri, taleplerini açık yüreklilikle dile getirerek ‘’ Aveon Global Sigorta’nın samimiyetini ve güler yüzünü’’ görecekleri bir merkez olacaktır. Hasarı sebebiyle zaten gergin olarak bize gelen müşterilerimizin hasarlarını ve incelemelerini onların psikolojisini de gözeterek en şeffaf şekilde yapacak şekilde proseslerimizi oluşturduk. Çok büyük emek vererek hizmete açacağımız AGS hizmet merkezlerimizi çok yakında tüm Türkiye de göreceğinize eminim. Aveon Global olarak AGS ile 2024 yılına damga vuracağımıza inanıyoruz. Tüm acente ve sigortalılarımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Hasarsızlık indirimini koruma, orijinal parça değişimi, vale hizmeti, 2 yıl onarım garantisi ve 7×24 araç kabulü ile sektörde emsallerinden oldukça fark yaratan AGS hizmet noktaları hakkında bilgi almak için www.aveonglobalsigorta.com sitesinden yardım merkezi sayfasından giriş yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir