Astro günlük 30 Ocak 2024

 Astro günlük 30 Ocak 2024

Sabah saat 11:04’e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Mars ile Uranüs’ün olumlu açısı ise gün boyunca aktif. Aksiyonu, hareketi temsil eden Mars’ın, değişimleri seven Uranüs ile teması hep çekindiğimiz şeyleri hayata geçirmek için gerekli olan cesareti veriyor. Sevdiğimiz radyo kanalını ayarlamak gibi frekansımızı doğru bir şekilde ayarlayıp, gökyüzünün destekleyici havasına uyumlanmalıyız.

Olumlamalar, telkinler de frekansımızı ayarlamamız konusunda bize yardımcı olur. “Her yıl hastalanıyorum” diyen kişi her yıl hastalanır. “Hasta olmaya vaktim yok” diyen ve inanan kişi nadiren hastalanır. “Para bana akıyor” diyen kişi bunu yaşarken, “Para kapıdan dışarı akıyor gibi” diyen kişi de parasına sık sık el sallayacaktır. “Aklıma gelen, başıma geldi” sözü boşuna söylenmedi. Bir başka bakış açısıyla ise “söz büyüdür”.

“Kurban” frekansında titreşmekten uzak duralım. Örneğin birisinin bize kötü davrandığı bir olay yaşadıktan sonra düşüncelerimizde o sahneyi tekrar tekrar canlandırabiliriz. Bu girdapta boğulmak yerine hemen oradan çıkmaya çalışmalıyız. Gerçekten mağdur edilmiş olsak bile, bunu zihnimizde tekrarlamak, etrafımızdaki kötülükleri katlayarak artırmaktan başka bir işe yaramaz. “İnşallah bir gün birisi onlara aynısını yapar!” bedduasını bırakıp, daha iyi hissetmeyi hak ettiğimizi hatırlayalım. Sahip olduklarımıza dönüp bakalım. Hemen şükredeceğimiz şeyleri sıralayalım. Bırakalım onlar, hayatımızdaki nimetlerin yanında küçücük, minnacık ve önemsiz kalsınlar.

Cansın Adalı

İlginizi Çekebilir