Astro günlük 30 Ekim 2023

 Astro günlük 30 Ekim 2023

Tutulma etkilerinin devam ettiği, Satürn retrosunun bittiği, Ekim ayı ile vedalaşıp Kasım ayını kucakladığımız haftaya hoş geldik! Beklenmedik sürprizler ve krizler temsilcisi Uranüs başrolde. Tutulmanın son vuruşunu yapacak olan Uranüs, Salı günü Venüs ile üçgen açı yaparak ikili ilişkilerimizde beklenmeyen olaylara sebebiyet verecek. İpin ucunda sallanan ilişkiler kopabilir veya hiç beklenmeyen biriyle dolu dizgin bir aşk başlayabilir. 4 Kasım Cumartesi günü ise Venüs – Neptün karşıtlığı, Merkür – Uranüs karşıtlığı meydana gelecek. Venüs söz konusu olunca ilişkilerimiz bu hafta gündemde ilk sırada. Neptün; aldanma, aldatılma, kandırılmaların ortaya çıkmasına, büyük hayal kırıklıklarına neden olabilir.

Merkür’ün Uranüs ile bu karşıtlığı internet, telefon gibi iletişim araçlarının kesintilerine, bazı uygulamaların çalışmamasına neden olabilir. Uranüs’ün de elektriği temsil ettiğini hatırlarsak, hafta boyunca beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle zor durumda kalabiliriz. Her zaman şarjlarımızı kontrol edelim, yedekli olalım. Bilgisayar, telefon vb. elektronik aletlerimizde bozulmalar meydana gelebilir, onlarda da gerekli aktarımları yapalım. Hafta boyunca konu her ne olursa olsun, mutlaka bir B planımız olsun. Ve dedikodulara asla paye vermeyelim. Hiçbir dedikodunun içinde yer almayalım. Çünkü bu açı, dedikodu taşıyan herkesin başına çorap olabilir.

4 Kasım Cumartesi günü Satürn’ün Balık burcunda retrosu bitiyor. Haritamızda Balık burcunun denk geldiği alanlarda bir çok sınav vermemize neden olan Satürn, retro harekette geçtiği alanlardan şimdi ileri harekette tekrar geçecek. Astroloji döngülerden oluşur. Her bir olay farklı zaman dilimlerinde tekrar eder. 17 Haziran’dan beri retro olan Satürn’ün sizi en çok zorladığı alanları düşünün ve kolları sıvayın. Satürn, bizi kontrol etmeye geliyor.

Bugün saat 14:35 – 18:07 aralığında, Çarşamba saat 15:36 – Perşembe saat 00:30 aralığında, Cumartesi saat 06:27 – 10:20 aralığında Ay boşlukta ilerliyor. İmkanımız var ise önemli konuşma, toplantı ve kararlarımızı bu dilimlere denk getirmeyelim.

Sevgiyle kalın.

Cansın Adalı

İlginizi Çekebilir