Astro günlük 27 Şubat 2024

 Astro günlük 27 Şubat 2024

Balık burcunda büyük kavuşum gerçekleşiyor! Merkür, Güneş ve Satürn 9 derece Balık burcunda kavuşuyor. Peki bu kavuşum bize neler getirecek? Karmaların lordunun başrolde olduğu bir kavuşumda alma – verme dengesinin öneminden bahsetmemek olmaz. Hafta boyunca bir takım bedellerin ödendiğine, hesapların kesildiğine, defterlerin kapandığına şahit olabiliriz.

Uzun süredir kötü düşünen, kötülük yapan kişilerin işte şimdi ayağına dolandığını görebiliriz. Çok güvendikleri tahtlarının başına yıkıldığını izlemek bize gizli bir keyif verebilir. Unutmayalım her eylem ve her düşüncenin sonucu, sahibini etkiler. Karma budur. Dolayısıyla “bana bir şey olmaz” inancıyla kim hareket ederse etsin illa ki hesaplaşma günü gelir. Elbette ki bitişler, başlangıçları doğurur. Zorlayıcı açılar olsa da yaptığımız iyiliklerin ödülü olarak hiç beklemediğimiz fırsatlar karşımıza çıkabilir. Tahmin edemeyeceğimiz yardımlar alabiliriz, tanımadığımız kişiler önümüzü açabilir, bize imkân tanıyabilir. Bir kivi tohumu ekersek, bir kivi ağacımız olur. O nedenle bu hafta ne ektiğimize dikkat etmeliyiz. Başkalarının yaptığı kötülükler için hemen, anında bedelinin ödenmesini istesek de kendimizin alma – verme dengesine de dikkat etmeliyiz.

Bugün gülümseyin, teşekkür edin, kolaylıklar dileyin. Bir kuşa, bir köpeğe, iş yerindeki arkadaşınıza, bir büyüğünüze yardım edin. Derdini dinleyin, hal hatır sorun. Bağışta bulunun, paylaşın, verin. Evrene ne verirseniz, döner dolaşır, size geri döner.

Cansın Adalı

İlginizi Çekebilir